İtalya: Il Volo - Grande Amore

+14
Hakan
Kavkasiuri
Zerrin
Tracer
Jon
Remzi
OmerLD
Merdd
Creative Rebellion
Jóhanna
Montana Max
Bryngerd
strangeric
Kad
18 posters

11 sayfadaki 12 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki

Il Volo - Grande Amore'a kaç puan veriyorsunuz?

İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_lcap47%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_rcap 47% 
[ 7 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_lcap7%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_lcap7%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_lcap0%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_lcap13%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_rcap 13% 
[ 2 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_lcap0%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 1 ]
İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_lcap12%İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 I_vote_rcap 12% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 15

Anket kapatıldı

İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 Empty Geri: İtalya: Il Volo - Grande Amore

Mesaj tarafından Merdd 24/5/2015, 12:16

ah İtalya'm halk oylamasında 1.olup
juri de 6.olan canım ülkem Sad
Merdd
Genel Yetkili

İtalya: Il Volo - Grande Amore - Sayfa 11 Empty Geri: İtalya: Il Volo - Grande Amore

Mesaj tarafından Jon 24/5/2015, 12:32

Üxzüleceğimi hiç düşünmezdim ama üzüldüm resmen.
Sen gel halkta 1. ol sildiğimin jürileri gelsin seni düşürsün..
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından bringmethehorizon 24/5/2015, 12:46

Halk ile jürinin bu kadar çelişmesinden ziyade böyle harika jürilik bir performansın ilk 5'e girememesi saçma. Jürilerin neye oy verdikleri aldıkları oydan anlaşılıyor. Halkta çok farkla kazandılar ve bana göre gelmiş geçmiş en iyi canlıydı. 70 puan fark atmak kolay değil. Halk jüriden daha profesyonel, bunu açıkça gördük.
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Caspian 24/5/2015, 13:56

bu gülüş ne ya
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Hakan 24/5/2015, 14:03

Ben de gerçekten çok üzüldüm çok. Böyle harika adamlar harika performans harika şarkı bir araya gelmişken halkta desteklemişken jürinin oyunlarına gelmesi çok yazık oldu.

Sevindiğim tek şey Il Voloyu tanımam ve italyancayı bana sevdirmeleri ve en azından 3.olmaları.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından OmerLD 24/5/2015, 15:16

kazanmalarını istemiyordum ama isveçe tercih ederdim jüri çok fazla hak yemiş üzücü...
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Kavkasiuri 24/5/2015, 15:59

ESC'yi artık İsveç lobisinin yönettiğini bu yarışmadan kesinlikle anlayabiliriz. "Sonuçta hak etmiş de o kadar puanı almış" şeklinde maval okuyanları anlayamıyorum gerçekten.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Pan 24/5/2015, 16:04

Kavkasiuri demiş ki:ESC'yi artık İsveç lobisinin yönettiğini bu yarışmadan kesinlikle anlayabiliriz. "Sonuçta hak etmiş de o kadar puanı almış" şeklinde maval okuyanları anlayamıyorum gerçekten.
Alkış
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Caspian 24/5/2015, 23:14

Adamlar, Eurovision'u çok seviyor. SUÇ MU?
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Tracer 24/5/2015, 23:45

İtalya'nın zafer alamamasına sevinenlerdenim. İtiraf edeceğim.
Ayrıca İsveç'in Eurovision için verdiği çabalardan sonra aldıkları bu sonuçları gayet normal buluyorum. Ne ekersen onu biçersin, değil mi?
Tracer
Tracer
Musican

11 sayfadaki 12 sayfası Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki

- Similar topics