Sunucular Mans Zelmerlöw ve Petra Mede!

+7
Onur
elayz
Hakan
IamStar
Jóhanna
Jon
Merdd
11 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

Sunucular Mans Zelmerlöw ve Petra Mede! Empty Sunucular Mans Zelmerlöw ve Petra Mede!

Mesaj tarafından Merdd 18/11/2015, 18:33

Sunucular Mans Zelmerlöw ve Petra Mede! 1280px-Eurovision_Song_Contest_2016_logo.svg

Stockholm'de sunucu kim olacak ?
Kimi kaynaklara göre sunucular zaten belli ancak İsveç kanalından resmi bir açıklama gelmedi.
Bazı gazateler Petra Mede'nin 2013 yılında olduğu gibi sunucu olacağını ancak bu kez yanına Mans Zelmerlöw'ün de olacağını söylüyor ki zaten Mans bu göreve talip oldu ancak öte yandan Sanna Nielsen'de sunuculuğu istiyor, bakalım bu amansız yarışı kim kazanacak hep birlikte göreceğiz.

Aynı zamanda Aralık ayında Slogan ve Logonun açıklanacağı bildirildi.
Merdd
Genel Yetkili

Sunucular Mans Zelmerlöw ve Petra Mede! Empty Geri: Sunucular Mans Zelmerlöw ve Petra Mede!

Mesaj tarafından Merdd 1/12/2015, 11:17

Sunucunun Mans Zelmerlöw olduğu hakkında güçlü bir iddia atıldı ortaya ancak resmi bir açıklama yok.
Merdd
Genel Yetkili

Sunucular Mans Zelmerlöw ve Petra Mede! Empty Geri: Sunucular Mans Zelmerlöw ve Petra Mede!

Mesaj tarafından Jon 1/12/2015, 11:49

Ben kesin diye duydum.
Hatta sunucu olacağı için Melidifestivalen'e gonderdigi şarkılar kurallar gereği kabul edilmemiş.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Merdd 1/12/2015, 12:05

çok sıkıcı ya 1.olanların sunucu olması.
greenroom olsa neysede
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Jóhanna 1/12/2015, 16:15

Allahım inşallah Måns olur ya I love you
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından IamStar 1/12/2015, 16:25

Ben 2013 Petra Mede'yi çok sevmiştim hatta bana göre eurovısıonda izlediğim en iyi birkaç sunucudan biridir. İnşallah o olur yine
Mans'ı da 2013teki Eric gibi Greenroom'a atsınlar yeter Very Happy Very Happy Very Happy
IamStar
IamStar
Musican

Mesaj tarafından Hakan 1/12/2015, 16:57

Conchitaya katlandıktan sonra Mans'ı keyifle izleyeceğim umarım sunucu olur.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından elayz 1/12/2015, 17:32

Ben de Mans olacak diye duydum ama inşallah değildir :/
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Merdd 1/12/2015, 19:39

Conchita gayet güzel bir iş çıkardı o 3 sunucunun yapamadığını yaptı hatta.
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Onur 1/12/2015, 19:49

Eurovision'da yarışmış isimlerin sunucu olmasını nedense sevmiyorum. Değişik isimler görmek beni heyecanlandırıyor.
Onur
Onur
Yönetici

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics