Moldova: Lidia Isac - Falling Stars

+4
Montana Max
Cengo
Merdd
Jon
8 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Moldova: Lidia Isac - Falling Stars'a kaç puan veriyorsunuz?

Moldova: Lidia Isac - Falling Stars - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Moldova: Lidia Isac - Falling Stars - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Moldova: Lidia Isac - Falling Stars - Sayfa 2 I_vote_lcap33%Moldova: Lidia Isac - Falling Stars - Sayfa 2 I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Moldova: Lidia Isac - Falling Stars - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Moldova: Lidia Isac - Falling Stars - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
Moldova: Lidia Isac - Falling Stars - Sayfa 2 I_vote_lcap67%Moldova: Lidia Isac - Falling Stars - Sayfa 2 I_vote_rcap 67% 
[ 2 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 3
Back

Moldova: Lidia Isac - Falling Stars - Sayfa 2 Empty Geri: Moldova: Lidia Isac - Falling Stars

Mesaj tarafından Cengo 8/12/2015, 23:04

Lidia Isac çok iyi gelmiş
Cengo
Cengo
Musican

Moldova: Lidia Isac - Falling Stars - Sayfa 2 Empty Geri: Moldova: Lidia Isac - Falling Stars

Mesaj tarafından Montana Max 9/12/2015, 01:04

Alexandru Ceapă – Viorele
Alexandru Cibotaru – Dimineţi
Andrei Ioniţa & Onoffrei – Lie
Anna Gulko – Never let go
Artur Breeze – Far away
Big Flash Sound – Când vrei
Buga Elena – Nu mă-ntreba
Buga Elena – The curtain falls
Che-MD – Vodă e cu noi
Chris Maroo – Tonight
Criss Jeff – Good life
Cristina Pintilie & Alex Calancea Band – Picture of love
Diana Brescan – Till the end
Doiniţa Gherman – Irresistible
DoReDoS – FannyFolk
ELLE – Tare
Felicia Dunaf – You and me
Ghennadi Ivanov – A good day
Katherine and Litesound – Imagine
Lidia Isac – Falling Stars
Max Fall & Vozniuc Dan & Malloy – Game lover
Maxim Zavidia – La la love
Mihai Radu – I walk through fire
Nadejda Rotaru – Zebra
Nadejda Volc – Dorul
Nadia Moşneagu – Memories
Natalia Moraru – Pain
Olea Roşu – Vraja frumuseţii
Olga Capatina – Save my heart
PRIZA – Rewind
Poison Lust – Black magic
RAFAELLA – Hours lost
Rodica şi Ivan Aculov – Stop lying
Russu Emilia – I am not the same
Samir Loghin – Nu pleca
Sandy C – Weak for your love
Sasha Bognibov – Alone
Serghei Lazarev – Glossa
Serjcoston – Noaptea dragostei
Valentin Uzun – Mine
Valentina Nejel – Va fi târziu
Valeria Paşa – Save love
Vasile Muntean – O nouă zi
Victoria – Improvizaţii nocturne
Viola – In the name of love
Vitalie Todiraşcu – Belladonna

Entyler bu şekilde. Ruslar Belaruslular doluşmuş maşallah  Smile
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 5/2/2016, 01:45

O Melodie Pentru Europa 2016 Finalistleri şu şekilde.

1. Andrei Ioniţa & Onoffrei – “Lie”
  2. Diana Brescan – “Till The End”
  3. Felicia Dunaf – “You and Me”
  4. Valentina Nejel – "Va Fi Târziu"
  5. Rodica şi Ivan Aculov – “Stop Lying”
  6. Big Flash Sound – “Când Vrei”
  7. Doiniţa Gherman – “Irresistible”
  8. Valeria Paşa – “Save Love”
  9. Lidia Isac – “Falling Stars”
  10. Viola – “In The Name of Love”
  11. Cristina Pintilie – “Picture of Love”
  12. Valentin Uzun – “Mine”
  13. DoReDoS – “FunnyFolk”
  14. Max Fall & Vozniuc Dan & Malloy – “Game Lover”
  15. Maxim Zavidia – “La La Love”
  16. Chris Maroo – “Tonight”
  17. ELLE – “Tare”
  18. PRIZA – “Rewind”
  19. Beatrice – “Saved My Heart For You”
  20. Anna Gulko – “Never Let Go”
  21. Che-MD – “Voda E Cu Noi”
  22. Emilia Russu – “I Am Not The Same”
  23. Criss Jeff – “Good Life”
  24. Nadia Moşneagu – “Memories”

Şu an Macaristanın şarkılarını dinliyorum o bitince buna geçicem  Very Happy
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 5/2/2016, 22:29

Ulusal Finalde beğendiğim az sayıda şarkı var.

Che-MD - Vodă E Cu Noi; Biraz Boonika bate dobayı andırıyor. Onun kadar güzel değil ama Moldova nflerinde bu tip şarkıları görmek güzel oluyor.
Doinița Gherman - Irresistible; Bu şarkı gerçekten hem otantik hem de modern. Moldovaya çok yakışabilir. Oldukça hoşuma gitti bu şarkı.
Emilia Russu - I Am Not the Same; Çok hoş bir şarkı daha. Yalnız düzenlenmesi lazım sanki. Düzenlenirse tam bir elflerin şarkısı olacak ve muhteşem olacak.
Felicia Dunaf - You and Me; Onun kadar olmasa da Bir önceki şarkıya benziyor. Ayrıca Melodifestivalenden Anna Bookun diskalifiye olmasıyla gözler bir anda bu bayana çevrilmiş durumda. Bu şarkı da seçilirse güzel bir seçim olabilir Moldova adına.
Lidia Isac - Falling Stars; Ben çok beğenmemiş olsam da şu sıralar Ulusal Finalin favorilerindenmiş.
Maxim Zavidia - La La Love; Genelde bu tip nflerde görmediğimiz şarkılardan. Ben oldukça beğendim. Kazanırsa Moldova adına pek iyi olmaz ama bence.
Priza - Rewind; Yine oldukça hoş bir şarkı. Sözlerin bazı kısımlardaki düzensizliği dışında çok güzel bir seçim olabilir.
Valentin Uzun - Mine; Bu tip şarkıları ben sevmesem de Escde sevilebiliyor. Disko partizaniyi andırıyor.

Az şarkı alıyor diye dalga geçilen Moldovanın Ulusal Finali 1000 şarkı alan ülkelerin nflerinden güzel bence bu sene. 
Yalnız genel olarak en iyi seçim Moldova adına şu iki şarkı olabilir bence;

Not: Katherine ve Litesound "Imagine" Ulusal Finalden çekilmiş onun yerine gelen isim ise Valentina Nejel "Va Fi Târziu" Embarassed
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 14/2/2016, 02:36

Chapter II
Şarkıları sık sık dinliyorum o nedenle tek tek şansımı deniycem bakalım tutturabilecek miyim görelim kim kazanacak kimler finale çıkacak kimler elenecek.

Yarıfinal 1
1) Doinița Gherman - Irresistible; Çok net benim favorilerimden. Ylva ve Linda Persson kardeşlerin şansını denemediği ulusal final kalmadı resmen. Burada başarılı olurlarsa güzel olabilir. Moldova'yı bu şarkı oldukça güzel temsil edebilir. Flüt güzel de gayda duyulmuyor onu da biraz bastırıp süpper bir final versiyon yaratılabilir.
2) Valentina Nejel - Va Fi Târziu; Bu şarkı asil olarak listeye girememişken finale çıkması imkansıza yakın bence. Şarkı bildiğin KÖTÜ  Neutral
3) Valeria Pașa - Save Love; Çok kötü değil ama bilemedim iyi mi olur kötü mü olur seçilmesi. Daha iyileri var çünkü ama bu şarkı finale çıkar bence.
4) Emilia Russu - I Am Not the Same; Bu şarkıyı o kadar sevdim ki sık sık dinliyorum. Bu şarkı nedenle çok pastorel geliyor bana. Tam bir İrlanda şarkısı. Bu seçilirse Moldova direkt favorim olur. Çok bozmadan daha gür bir final versiyonla Moldova iyi bir derece yapabilir. Love En birinci favorim şu an nfde.
5) Che-MD - Vodă E Cu Noi; Daha önce de söylediğim gibi Boonika Bate Toba türünden bu şarkı da. Fena değil ama kazanacağını pek sanmıyorum. Ancak finale çıkar nfde.
6) Chris Maroo - Tonight; Çok sönük ve bayııııık. Zor bunun işi.
7) Valentin Uzun - Mine; Tipik bir balkan şarkısı. Bu finale çıkacak şarkılardan olur. Hatta Can Bonomo - Love Me Back'e benziyor şarkı. Çok beğenmedim ama Moldova bunu seçebilir confused Umarım yapmaz öyle bir şey. (Bence yapacak)
8) Criss Jeff - Good Life; Bu şarkı idare eder aslında. Ama Moldovanın kültürüne biraz kel alaka kalıyor. Onlar bunu finale çıkarmaz. Hintli kısmı da şarkıya çok kel alaka
9) DoReDoS - FunnyFolk; Çok kötü bir balkan şarkısı daha.  Suspect
10) Viola - In the Name of Love; Şarkı pek parlak olmasa da çok kötü de değil aslında. Kıl payı finale çıkabilir.
11) Maxim Zavidia - La La Love; Benim bu yfdeki favorilerimden bu şarkı. Pek hoş ama Moldovanın bu şarkıyı seçeceğini sanmıyorum. Hatta yfde bile eleyebilir.
12) PRIZA - Rewind; Favorilerimden bir diğeri de bu şarkı. La La Love ve bu şarkının hala bu yfde olduğuna hala inanamıyorum. Moldova bunu seçerse muhteşem olabilir.

Benim favorilerim; I Am Not The Same, Irresistible, Rewind, La La Love
Finale çıkacağını düşündüğüm yedi şarkı;
- Irresistible
- I Am Not the Same
- Vodă E Cu Noi
- Mine
- Save Love
- Funnyfolk
- Rewind

* Çok düşük bir ihtimalle La La Love de finale çıkabilir. 

Yarıfinal 2 yarın  Mad
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 20/2/2016, 00:40

Yarıfinal 2
1) Rodica & Ivan Aculov - Stop Lying; San Marino'nun geçen seneki şarkısına benziyor. Çok sıradan  Neutral
2) Lidia Isac - Falling Stars; Ben pek beğenmedim ama çok rahat Nf'de finale çıkabilecek bir şarkı. Hatta Moldovanın bunu seçme ihtimali de bence büyük.
3) Cristina Pintilie & Alex Calancea Band - Picture of Love; Vasat bu şarkı. Finale çıkması kılpayı gerçekleşebilir.
4) Diana Brescan - Till the End; Çok iyi olmamakla beraber fena da değil şarkı. Finale çıkar bence.
5) Max Fall feat. Dan Vozniuc & Malloy - Game LoverSuspect kötü
6) Andrei Ionita & Onoffrei - Lie; Öncelikle bu şarkının hiç şansı yok. Bizim merdivenaltı rapçilerin bir tık üstü rütbede olan rapçilerin şarkısı. Çok net kazanan bu olmayacak. Hatta yarıfinalde eleyebilir Moldova bunu.
7) Felicia Dunaf - You and Me; Bu yarıfinalin en iyi şarkısı bence. Moldovayı temsil etme şansı dahi var.
8) Nadia Moșneagu - Memories; Bu ballad da fena değil finalde muhtemelen olacaktır. Ama kazanan olur mu bilmiyorum  Smile
9) Big Flash Sound - Când Vrei; Bir broadway yaratma iddiası var ama Rumenceyle bir kere zaten bu imkansız.
10) Anna Gulko - Never Let Go; Bu şarkı kötü değil ama sönük. Alt yapısı boş enstrümanlar duyulmuyor gibi yani kalitesiz bir durumda. Ancak bu şarkı iyi hale getirilebilir. Amaaaa daha iyileri var.
11) Beatrice - Save My Heart for You; Silik bir şarkı. Ayrıca uyuz eden melodi ve sözleri var. Moldova olur da bunu seçerse F E L A K E T Surprised
12) Vitalie Todirascu - Belladonna; Bu şarkının nfde olduğunu yeni farkettim. Elle - Tare nfden çekilinde bu şarkı yerine gelmiş. Şarkı 2008 Hırvatistan şarkısına benziyor. Balkan şarkısı olduğu ortada çok beğenmedim ama finalde görebilme ihtimalimiz var.

Benim favorilerim; sadece You and Me
Finale çıkacağını düşündüğüm yedi şarkı;
- Falling Stars
- Memories
- Till the End
- You and Me
- Picture of Love
- Stop Lying
- Never Let You Go

* Belki Belladonna çıkabilir.
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Hakan 20/2/2016, 20:52

1.yf

Doinița Gherman - Irresistible; Güzel bir şarkı. Böyle melodileri seviyorum. Islıklı falan hoş Very Happy
Valentina Nejel - Va Fi Târziu; Kötü tek kelimeyle.
Valeria Pașa - Save Love;Kötü değil ama vasat.
Emilia Russu - I Am Not the Same; Hoş ama beni çok etkilemedi.
Che-MD - Vodă E Cu Noi; Flüt falan iyi hoş ama gerisi boş şarkının.
Chris Maroo - Tonight; Sıradan.
Valentin Uzun - Mine; Etnik şarkıları seviyorum. Balkan müziğini de seviyorum ama biraz daha coşturucu olsa gayet iyi olabilecekken bu haliyle oldukça düz bir şarkı olmuş. Kötü değil ama.
Criss Jeff - Good Life; Maltanın yollayacağı tipte mutluluk bildiren şarkı tipi. Bana niyeyse 2013 Maltayı hatırlattı. İddiasız ama hoş şarkı.
DoReDoS - FunnyFolk; Hoş balkan esintili bir şarkı fakat albenisi yok.
Viola - In the Name of Love; Sevmedim.
Maxim Zavidia - La La Love; Güzelmiş hoş geliyor kulağa. Ama iddiasız.
PRIZA - Rewind; Bu da iyi bir şarkı ama adamın sesi itici geliyor.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Montana Max 25/2/2016, 23:20

Yarıfinal Sonuçları

YF1
1 Doinița Gherman "Irresistible" Final
2 Valentina Nejel "Va fi târziu" Elendi
3 Valeria Pașa "Save Love" Final
4 Emilia Russu "I Am Not the Same" Wildcard-Final
5 Che-MD "Vodă e cu noi" Final
6 Chris Maroo "Tonight" Elendi
7 Valentin Uzun "Mine" Final
8 Chriss Jeff "Good Life" Elendi
9 DoReDoS "FunnyFolk" Final
10 Viola "In the Name of Love" Final
11 Maxim Zavidia "La La Love" Final
12 Priza "Rewind" Elendi

YF2
1 Rodica & Ivan Aculov "Stop Lying" Final
2 Lidia Isac "Falling Stars" Final
3 Cristina Pintilie "Picture of Love" Final
4 Diana Brescan "Till the End" Elendi
5 Max Fall feat. Dan Vozniuc & Malloy "Game Lover" Final
6 Andrei Ionița & Onoffrei "Lie" Final
7 Felicia Dunaf "You and Me" Wildcard-Final
8 Nadia Moșneagu "Memories" Final
9 Big Flash Sound "Când vrei" Final
10 Anna Gulko "Never Let Go" Elendi
11 Beatrice "Save My Heart for You" Elendi
12 Vitalie Todirașcu "Belladonna" Elendi
* Yarıfinalin 8incisi Felicia Dunaf oldu ancak hala Wildcard olarak kimin geleceği belirsiz.

İlk yarıfinalde beni en çok şaşırtan La La Love'nin birinci olması oldu. Gerçekten elenecek derken birinci olmasına sevindim. En büyük şaşkınlık ise Rewindin ilk yarıfinalde 11inci olup elenmesi. O kadar beğendiğim şarkı sadece 13 tanecik televote oyu almış. (Televote ile açık ara sonuncu)

Yarıfinalden 7 şarkı finale çıkacak sanıyordum daha sonra sayı 8 yapılmış Finale Çıkan şarkılardan sadece In the name of loveyi bilememişim. Geri kalanı tam  Laughing

İkinci yarıfinal beni çok şaşırttı Felicia tek favorimdi ancak şu an 8inci ve finalde olup olmayacağı belirsiz. 

Yarıfinalden de sadece 4 finalisti tutturabilmişim. Lie bu yıl Ulusal Finallerdeki açık ara en kötü şarkı. Moldovanın bunu finale taşımasına üzüldüm. Alınan oylara bakılırsa Kazanan yarıfinal 2den gelecek. Ve bence Moldovayı temsil eden şarkı Stop Lying ya da Falling Stars'dan biri olacak. Neutral

Edit: Felicia Dunaf Wildcard olarak finale çıktı  Embarassed
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Merdd 27/2/2016, 12:41

Moldova temsilcisini seçiyor : 19.40'dan itibaren izlemek için Tıkla
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Montana Max 27/2/2016, 22:47

Moldova'yı Stockholm'de Lidia Isac Falling Stars ile temsil edecek.

Montana Max
Montana Max
Musican

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics