Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet

+3
Jóhanna
Tracer
Kad
7 posters

Aşağa gitmek

Kaç puan veriyorsunuz?

Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_lcap43%Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_lcap14%Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_lcap14%Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_lcap0%Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_lcap0%Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_lcap29%Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_lcap0%Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_lcap0%Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_lcap0%Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_lcap0%Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Toplam Oylar : 7
Back
 
 

Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet Empty Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet

Mesaj tarafından Kad 17/3/2014, 19:23

Sergej Ćetković - Moj Svijet

Kad
Kad
Musican


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet Empty Geri: Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet

Mesaj tarafından Tracer 18/3/2014, 21:32

Çok samimi ve içten bir şarkı...
Sevdim ben, Karadağ final görmezse çook yazık olur.
Tracer
Tracer
Musican

Nerden : London

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet Empty Geri: Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet

Mesaj tarafından Jóhanna 20/3/2014, 21:10

Tüm Balkanlar adına yarışabilecek kapasitede bir şarkı bu.. Çok iyi!
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Nerden : Bursa / Kocaeli

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet Empty Geri: Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet

Mesaj tarafından bringmethehorizon 21/3/2014, 18:21

Karadağ'ın şarkısı bu şarkı ya. Very Happy Hoş,güzel. 
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Nerden : Alanya

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet Empty Geri: Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet

Mesaj tarafından Misafir 21/3/2014, 18:25

Başlarda sevmiyordum, ama gitgide bağlandım bu şarkıya resmen.
Bu şarkıyla da elenirlerse bir daha katılmasınlar, hem de bu kadar rezil şarkıların olduğu bir senede.
avatar
Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet Empty Geri: Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet

Mesaj tarafından dancerinthedark 24/3/2014, 23:30

Bu yılın en iyilerinden. Klipten bile kalite akıyor. Bu şarkıyla Türkiye yarışsa Top3 çok rahat yapardı. Zavallı Karadağım ise finale çıkma mücadelesi veriyor. Kıyamam  Crying or Very sad 
dancerinthedark
dancerinthedark
Musican

Nerden : Ankara

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet Empty Geri: Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet

Mesaj tarafından strangeric 26/3/2014, 16:11

Vallahi EBU yarışmayı Karadağ'a vermek istiyor bence. Tüm Balkanlar yarışmayı protesto ediyorlar malum. Karadağ da oldukça sevimli bir ülke. Kazansalar üzülmem.
strangeric
strangeric
Musican

Nerden : Kudüs, İsrail

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet Empty Geri: Karadağ: Sergej Ćetković - Moj Svijet

Mesaj tarafından Kavkasiuri 9/11/2014, 01:48

Pek güzel bir şarkıydı, fakat derecesi kötü idi yine de. Eurovision tarihinde güzel bir iz bırakmış oldu Sergej reyiz.
avatar
Kavkasiuri
Baltician


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz