Azerbaycan: Samra - Miracle

+14
canreyhan
Agartha
Pan
Parthenios
Caspian
Hakan
Onur
Berkay
elayz
Nirvana
Jóhanna
Farid M.
Merdd
Jon
18 posters

5 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Azerbaycan: Samra - Miracle'a kaç puan veriyorsunuz?

Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 I_vote_lcap73%Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 I_vote_rcap 73% 
[ 8 ]
Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 I_vote_lcap18%Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 I_vote_rcap 18% 
[ 2 ]
Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 I_vote_lcap9%Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 I_vote_lcap0%Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 I_vote_lcap0%Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 11
Back

Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 Empty Geri: Azerbaycan: Samra - Miracle

Mesaj tarafından Kavkasiuri 19/4/2016, 21:17

Bu haber sayesinde antipatim daha da artmış oldu. Çünkü ben bir Anti-İsveççiyim.

Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 CAJkf5g__400x400
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Onur 19/4/2016, 21:32

Kavkasiuri demiş ki:Bu haber sayesinde antipatim daha da artmış oldu. Çünkü ben bir Anti-İsveççiyim.

Azerbaycan: Samra - Miracle - Sayfa 5 CAJkf5g__400x400

Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Jon 19/4/2016, 21:33

Zaten çok sevmiyordum da tekrar dinleyeyim dedim yok yani kötü gonna be kötü always...
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Hakan 15/5/2016, 19:46

Şarkıyı seviyorum. Evet Azerbaycanın İsveçten şarkı alması sıktı artık. 3 yıldır aldıkları kötü sonuçlarla belki seneye akıllanırlar da isveçten şarkı almazlar diyeceğim ama fakat hiç sanmıyorum. "Biz aşırı avrupalıyız" mesajı vermek için çırpınacaklar yine.
Ayrıca oy satın aldıkları da artık kesinleşmiş oldu. Eskiden her yıl Maltadan 12 alırken şimdi 1 puan bile çıkmaz oldu. Neyse en azından bu yıl balladla yarışmadılar. Bu bile bir değişimdir. Semra 17. oldu. bence daha iyisini hak ediyordu. Finalde canlı performansı da sorunlu sayılmazdı.

Seneye umarım kendi müziklerinden hareketli bir parça ile katılırlar. Always'in yeri ayrıdır bende hala.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

5 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5

- Similar topics