Slovenya: ManuElla - Blue And Red

+4
Hakan
Montana Max
Merdd
Jon
8 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Slovenya: ManuElla - Blue And Red'e kaç puan veriyorsunuz?

Slovenya: ManuElla - Blue And Red - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Slovenya: ManuElla - Blue And Red - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Slovenya: ManuElla - Blue And Red - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Slovenya: ManuElla - Blue And Red - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
Slovenya: ManuElla - Blue And Red - Sayfa 2 I_vote_lcap25%Slovenya: ManuElla - Blue And Red - Sayfa 2 I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Slovenya: ManuElla - Blue And Red - Sayfa 2 I_vote_lcap25%Slovenya: ManuElla - Blue And Red - Sayfa 2 I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 4
Back

Slovenya: ManuElla - Blue And Red - Sayfa 2 Empty Geri: Slovenya: ManuElla - Blue And Red

Mesaj tarafından Montana Max 27/2/2016, 19:48

Anja Baš - What If; Güzel bir alt yapısı var. Sözler öyle çok aşırı güzel olmasa da şarkı güzel bence. Şarkı biraz bana Lisa Miskovsky şarkılarını andırdı.
Anja Kotar - Too Cool; Snipperlerde beğenmiştim amaaçıkcası çok beğenmedim tam versiyonda. Bir şarkıya da benziyor çıkaramadım.
D Base - Spet Živ; Bir teenage havası var. Beğenmedim. 2006 Uk'ye benziyor.
ManuElla - Blue And Red; Fena değil. Beğendim diyebilirim. Smile
Nuša Derenda - Tip Top; Çok özel harika bir alt yapısı var ama sözleri çok uyumlu değil şarkıyla sanki. James Bond şarkılarına çok benziyor. Bu şarkı kazanabilir dikkat  Smile Bakalım Nuşa yeniden Slovenyayı temsil edecek mi?
Raiven - Črno Bel; Hoş bence. Ama pek iddialı gelmedi bana.
Regina - Alive in Every Way; Herhalde Nfde Sloven müziğine en yakın olan şarkı budur. Latin ezgileri de var. Kötü değil bence. Ama seçileceğini sanmıyorum.
San Di EGO - Brez Tebe; Demode, özentisiz ve sıkıcı bir rock. Beğenmedim  Suspect
Sebastijan Lukovnjak - Tales Of Tomorrow; Oldukça beğendim bu şarkıyı ben. Şu ana kadar dinlediklerimin en güzeli bence.  Embarassed
Žan Serčič - Summer Story; Bir şarkı vardı Portekizceydi 2013-2014 yıllarında resmen heeeeer yerde duyuyorduk adını hatırlayamadım ona benziyor biraz. Oldukça hoş bence. Bu şarkı kazanırsa Slovenya için çok güzel bir seçim olabilir. Favorim bu şarkı  Laughing Umarım kazanır

Summer Story başta olmak üzere Tales of Tomorrow, Tip Top ya da What if. Bence bu dörtlüden biri kazanacak. Embarassed
Montana Max
Montana Max
Musican

Slovenya: ManuElla - Blue And Red - Sayfa 2 Empty Geri: Slovenya: ManuElla - Blue And Red

Mesaj tarafından Montana Max 28/2/2016, 00:20

Slovenya'yı ManuElla Blue and Red ile temsil edecek.

Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 28/2/2016, 00:30

çok iyi bir seçim olmuş Very Happy bu gecenin en iyi seçimi gfdhf
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Montana Max 28/2/2016, 00:36

Ben de beğenmiştim bunu da daha iyileri vardı nfde  Smile
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından canreyhan 28/2/2016, 00:50

Sizce carrie underwoodun un şarkısının aynısı değil mi
canreyhan
canreyhan
Musican

Mesaj tarafından Hakan 28/2/2016, 14:15

Şarkı güzel fakat bu tip şarkılar bu yıl çok olmaya başladı gibi geldi bana ve aralarında kaybolabilir. Bu yıl Slovenya finale kalamayabilir.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Jon 28/2/2016, 14:26

@canreyhan Surprised Surprised
şarkı bayağı bayağı benziyor oha Very Happy
something in the water'ın ucuz versiyonu gibi olmuş Very Happy

şarkı fena değil, keşke biraz daha güçlü olsaymış biraz sıkıyor gibi.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından bringmethehorizon 1/5/2016, 19:11

Harika değil mi? I love you
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Pan 1/5/2016, 19:40

bu şarkı neden bu kadar geri planda kaldı? gayet güzel bir şarkı, hollanda falan gönderse favori olurdu.
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından bringmethehorizon 4/5/2016, 17:16

DİMİ ALKIŞLIYORUM
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics