Estonya: Jüri Pootsmann - Play

+14
OmerLD
Caspian
Jóhanna
Kavkasiuri
Zerrin
Parthenios
Jon
Onur
Merdd
Nirvana
Kad
Tracer
Creative Rebellion
Montana Max
18 posters

2 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Estonya: Jüri Pootsmann - Play'e kaç puan veriyorsunuz?

Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 I_vote_lcap56%Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 I_vote_rcap 56% 
[ 5 ]
Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 I_vote_lcap11%Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 I_vote_lcap11%Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 1 ]
Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]

Toplam Oylar : 9
Back

Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 Empty Geri: Estonya: Jüri Pootsmann - Play

Mesaj tarafından Kavkasiuri 28/10/2015, 17:19

Çok hoş olmuş tanıtım videosu. I love you
Kavkasiuri
Baltician

Estonya: Jüri Pootsmann - Play - Sayfa 2 Empty Geri: Estonya: Jüri Pootsmann - Play

Mesaj tarafından Merdd 28/10/2015, 17:22

keşke bu seneki ulusal finale sadece bunlar katılsa
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Kavkasiuri 28/10/2015, 17:49

Merdd demiş ki:keşke bu seneki ulusal finale sadece bunlar katılsa
Ne alaka? Estonya'da sanatçı/şarkıcı veya grup kalmadı da geçmiş ESC temsilcilerine mi bel bağlamış durumda?
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Merdd 28/10/2015, 18:11

uslubun hala sert bana karşı o konuşmalar boşa gitmiş sanki..
ulusal final adına güzel bir adım olabilir estonya için.
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Kavkasiuri 28/10/2015, 19:03

Neden sadece eski katılımcıların katılacağı bir NF olmalı? Zira öyle olursa Eesti Laul'ün kalitesine tamamen gölge düşer. Böyle bir adımı sırf derece için mi atmalı Estonya? Estonya o kadar küçük bir ülke değil ki. Söylediğin şey ele avuca sığmıyor ki, beni biraz kızdırdın. Ayrıca bu denli saçma bir şey söylersen biraz üslubumu sertleştirmede hiçbir sakınca olmaz.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Merdd 28/10/2015, 19:07

burda herkes kendi düşüncesini söyleme hakkına sahiptir.
"beni biraz kızdırdın. Ayrıca bu denli saçma bir şey söylersen biraz üslubumu sertleştirmede hiçbir sakınca olmaz." ne demek,sınırlarını bil lütfen
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Kavkasiuri 28/10/2015, 20:19

Burada herkesin düşüncesini söyleme hakkı olduğu gibi düşünceleri yorumlama ve eleştirme hakkı da vardır. Estonya ilgili bir hassasiyetim var ve kızgınlığım buna idi. Herhangi bir argo kelime veya hakaret içeren bir kelime sarf etmediğime göre istediğimi söylememde ne gibi bir sakınca olabilir? Sınırımı aşıp aşmadığımın da farkında olduğumu bilmelisin ayrıca. "Ne alaka?", "Bel bağlamış durumda?" tarzındaki cümleler bile seni rahatsız ediyorsa ben seninle nasıl anlaşabilirim ki?
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Merdd 29/10/2015, 01:31

son derece abartıyorsun ve artık sürekli insanlara tabiri caizse çemkirip ardından da toplu halde özel mesajlarda atma o halde
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Onur 29/10/2015, 01:39

Şimdi bu tartışmada iki taraf da haklı ve haksız. Öncelikle bana göre Burakcan'ın tepkisi o kadar sert değildi. Ama Mert orada sert tepki gösteriyorsun diyerek haksız duruma düştü. Daha sonra buna tepki olarak sert tepki göstermem normal tarzı bir şey yazması da Burakcan'ı haksız duruma düşürdü. O yüzden öpüşün barışın. I love you
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Kavkasiuri 29/10/2015, 11:38

Kimseye çemkirdiğim falan yok. Eğer bi' hatam varsa ve kırıldıysan da özür dilerim. Bir daha seninle bu tür diyaloglara girmeyeceğim. Neyse, bu konuşmalar yaşanmamış var sayalım. Onur'un da dediği gibi öpüşüp barışalım.
Kavkasiuri
Baltician

2 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

- Similar topics