Finlandiya: Sandhja - Sing It Away

+10
Pan
canreyhan
Caspian
Jóhanna
Merdd
Kad
Onur
OmerLD
Nirvana
Jon
14 posters

1 sayfadaki 5 sayfası 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Finlandiya: Sandhja - Sing It Away'e kaç puan veriyorsunuz?

Finlandiya: Sandhja - Sing It Away I_vote_lcap0%Finlandiya: Sandhja - Sing It Away I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Finlandiya: Sandhja - Sing It Away I_vote_lcap0%Finlandiya: Sandhja - Sing It Away I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
Finlandiya: Sandhja - Sing It Away I_vote_lcap67%Finlandiya: Sandhja - Sing It Away I_vote_rcap 67% 
[ 2 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
Finlandiya: Sandhja - Sing It Away I_vote_lcap33%Finlandiya: Sandhja - Sing It Away I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 3
Back

Finlandiya: Sandhja - Sing It Away Empty Finlandiya: Sandhja - Sing It Away

Mesaj tarafından Jon 24/5/2015, 13:05

Finlandiya

YLE 2016'da Finlandiya'nın katılımını onayladı ve UMK için şarkı gönderimlerinin Eylül ayında açılacağını duyurdu.

En son Jon tarafından 28/2/2016, 01:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Finlandiya: Sandhja - Sing It Away Empty Geri: Finlandiya: Sandhja - Sing It Away

Mesaj tarafından Nirvana 28/5/2015, 02:32

Finlanda'ya 2016 yılında pek güveniyorum. Hadi bakalım! Very Happy
Nirvana
Musican

Finlandiya: Sandhja - Sing It Away Empty Geri: Finlandiya: Sandhja - Sing It Away

Mesaj tarafından OmerLD 28/5/2015, 02:45

otomatik seçim yapsalarda düzgün birini görsek

En son OmerLD tarafından 17/1/2016, 04:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Onur 26/10/2015, 23:45

Finlandiya, Ulusal Final katılımcılarını 6 Kasım'da açıklayacak!
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Kad 27/10/2015, 00:32

OmerLD demiş ki:otomotik seçim yapsalarda düzgün birini görsek

otomotik
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Merdd 7/11/2015, 12:20

UMK 2016 'nın fragmanı yayınlandı.
http://yle.fi/aihe/artikkeli/2015/11/06/krista-siegfrids-ja-roope-salminen-juontavat-uuden-musiikin-kilpailun-2016
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Merdd 12/1/2016, 22:09

Finlandiya: Sandhja - Sing It Away CYg1NrzWkAEL09f
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Jon 12/1/2016, 22:42

Aaa tanıdık isimler görüyorum.
Şarkılar duyurulmuş mu?
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Merdd 12/1/2016, 22:50

hayıır
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Jóhanna 14/1/2016, 16:25

https://www.youtube.com/channel/UCzD50O4dP_XSvdnhXBYmL9A

UMK 2016 şarkıları yayınlandı!

Benim sıralamam

Yarı Final 1:
1. Saara Aalto - No Fear | Saara Aalto, benim çok sevdiğim bir sanatçı. Uzakdoğu ülkeleri (özellikle Çin) ile çok ilgili olduğu için şarkısına da oralardan esintiler katmış, gayet yakıştırdım ben. Güzel bir seçim olabilir Finlandiya adına.
2. Eini - Draamaa | Fince! Ablamızdan daha slow bir şarkı beklemiştim ama şaşırttı beni. Sevdim, fakat fazla abartılacak bir yanı yok.
3. Stella Christine - Ain't Got Time For Boys | Şarkıyı çok beğendiğimi söyleyemem, orta derece olmuş. Bu yarı final genel anlamda kötü olduğu için finale çıkar diye düşünüyorum, fakat finalde bir varlık gösteremez.
4. Mikko Herranen - Evil Tone | Şarkıyı sevmedim, fazla basit bir altyapı, fazla klasik.
5. Clemso - Thief | BERBAT.
6. Pää-Äijät - Shamppanjataivas | BERBAT x2

Yarı Final 2:
1. Mikael Saari - On It Goes | Bu adamın sesini çok seviyorum, yaptığı şarkıyı da beğendim. Kendisi de bi serpilmiş, güzelleşmiş sanki. Laugh 3
2. Annica Milán & Kimmo Blom - Good Enough | Nakarat kısmını beğendim, beraber söylediklerinde güzel bir uyum içindeler. Yine de yeterli değil.
3. Ylona - Blazing Fire | Bu da aynı şekilde yeterli bulmadığım bir diğer şarkı. Sadece nakarat kısmını beğendim.
4. Rafaela Truda - Rise Up | Şarkı sanki Finlandiya'ya ait değilmiş gibi duruyor, özellikle başlangıç kısmı çok kötü. Devamında biraz toparlasa bile sevemedim.
5. Cristal Snow - Love Is Blind | Şarkı kötünün iyisi tarzında, albenisi yok bence.
6. Attention 2 - Ready For The Show | Fena değil, ama kızlar fazla teen. Şarkı da öyle.

Yarı Final 3:
1. Tuuli Okkonen - Don't Wake Me Up | Güzel bir şarkı, beğendim. Klibi çok hoşuma gitti bir de, şarkının son kısımları çok güzeldi ayrıca.
2. Sandhja - Sing It Away | Beğenmediğim bir başka şarkı daha, bizimle değilsin canım.
3. Barbe-Q-Barbies - Let Me Out | Girl rock band ha? Olmamış canım, hiç olmamış.
4. Lieminen - Pehmeiden Arvojen Vaalijat | Fince olması dikkatimi çekti, onun dışında beğenmedim.
5. Gušani Brothers - Poom Poom | Korkunç. UMK bu yıl da berbat, hep böyle şarkılar yüzünden.
6. Pietarin Spektaakkeli - Liian Kuuma | Cidden Finlandiya hangi kafayla şarkıları seçti merak ediyorum, korkunç bu da.

UMK bu sene de BERBAT! Koskoca ulusal finalde sadece 3 tane şarkıyı tam anlamıyla beğendim. Kalanların hiçbiri iş yapmaz.
1. Saara Aalto - No Fear
2. Mikael Saari - On It Goes
3. Tuuli Okkonen - Don't Wake Me Up

Bu üçlüden biri Finlandiya'nın temsilcisi olmadığı takdirde yine elenirler diye düşünüyorum.
Jóhanna
Jóhanna
Musican

1 sayfadaki 5 sayfası 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

- Similar topics