OGAE 2015 Oylaması

+9
Jóhanna
Zerrin
Kad
Merdd
Hakan
Pan
OmerLD
Nirvana
Jon
13 posters

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

OGAE 2015 Oylaması - Sayfa 3 Empty Geri: OGAE 2015 Oylaması

Mesaj tarafından Hakan 9/5/2015, 22:11

Israil bu yıl finalde olacak gibi
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Merdd 9/5/2015, 22:13

Israıl geçen yıl tummiweb oylamasında yarı finalde avusturyanın ardından 2. idi. finale çıkamadı....belli olmaz
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Merdd 10/5/2015, 22:10

OGAE-2015 SONUÇLARI

OGAE 2015 Oylaması - Sayfa 3 Ogaepoll_winner

Yapılan oylama sonucunda 2015 Eurovision 1. İtalya olarak seçildi.Bakalım gerçek sonuçlar ne olacak ?

OGAE-2015 OYLAMASI 12 PUAN SIRALAMASI

İtalya 18 (Arnavutluk,İsviçre,Rusya,Norveç,Makedonya,Yunanistan
İzlanda,İrlanda,Slovenya,Malta,Romanya,İspanya,Finlandiya,Portekiz,Türkiye,İsrail,Kıbrıs
Avusturya)
İsveç 10 (Luksemburg,Estonya,Danimarka,Tüm Dünya,Fransa,Birleşik Krallık,Andorra,Slovakya,Letonya,Moldova)
Norveç 4 (Litvanya,İtalya,Belçika,Hollanda)
Slovenya 3 (Hırvatistan,Almanya,Sırbistan)
Estonya 3 (İsveç,Almanya,Ermenistan)
Azerbaycan 1 (Polonya)
Sırbistan 1 (Karadağ)
Rusya 1 (Azerbaycan)
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Nirvana 10/5/2015, 23:12

18 tane 12 puan hiç az değil. İtalya ilk 3'e oynar ve hatta kazanbilir benden söylemesi Smile
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından Caspian 10/5/2015, 23:14

Ben İtalya'nın kazanmasını net istemiyorum.
"Grande amore" kazanıcak bir şarkı değil, derece yapsın güzel evet ama bir zafer, asla.
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Tracer 10/5/2015, 23:44

Kazanmasını istemediğim tek bir ülke var o da İtalya'dır, net.
Estonya, İsveç, Avustralya, Arnavutluk, İspanya, Norveç ve şu an aklıma gelmeyen birkaç ülke daha kabulüm ama İtalya'yı istemiyorum.
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Onur 10/5/2015, 23:51

Avustralya kazanmasın.
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Montana Max 11/5/2015, 00:04

Biraz chatte haksızlık ettim sanırım sana kusura bakma. (Keşke herkes hatasının farkına varsa-bu huyumu seviyorum-) Yani Ogae oylamasında sanırım ilk kez bu kadar sıfır çeken olmuştur (Ki çok iyi takip etmiyorum) Gencayın dediğine gelirsek asla katılmıyorum. Herkes fikrini söylemekte son derece serbesttir. (Gencayın tüm yarışma sonuçlandığındaki fikir analizlerinin burada varyansını da almak istiyorum) Pek tabi Mertin emeğine laf etmeden sonuçta adı üstünde emek.. Smile Ogaede yanlı değil de biraz popularitenin konuşulduğu bir oylama var gibi sanki. Bazen tutuyor bazen olmuyor. Ama bilemiyorum bütün puanların belirli birkaç ülke üstüne yığılması ne kadar gerçeği yansıtıyor. Tekrardan diyorum kusura bakma merdd Cool
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Merdd 11/5/2015, 00:10

Man On A Wire demiş ki:Biraz chatte haksızlık ettim sanırım sana kusura bakma. (Keşke herkes hatasının farkına varsa-bu huyumu seviyorum-) Yani Ogae oylamasında sanırım ilk kez bu kadar sıfır çeken olmuştur (Ki çok iyi takip etmiyorum) Gencayın dediğine gelirsek asla katılmıyorum. Herkes fikrini söylemekte son derece serbesttir. (Gencayın tüm yarışma sonuçlandığındaki fikir analizlerinin burada varyansını da almak istiyorum) Pek tabi Mertin emeğine laf etmeden sonuçta adı üstünde emek.. Smile Ogaede yanlı değil de biraz popularitenin konuşulduğu bir oylama var gibi sanki. Bazen tutuyor bazen olmuyor. Ama bilemiyorum bütün puanların belirli birkaç ülke üstüne yığılması ne kadar gerçeği yansıtıyor. Tekrardan diyorum kusura bakma merdd Cool

orda senin bir hatan yoktu, benim üzüldüğüm nokta kaç gündür burada puanları yazıyorum konu üste çıksın diye güncellendi yazıyorum kimse yorum atmıyor.ona üzülmüştüm.
özür dilemeni gerektirecek hiçbir şey yok ortada Smile
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Pan 11/5/2015, 00:29

kimse burada yazılan her konuyu takip etmek zorunda değil, yorum yapmak zorunda da değil, eline sağlık ben sen her güncellendi yazdığında girip okudum bakmak zorunda da değildim ama canım istediği için baktım, canım istemediği için de yorum yazmadım. eline sağlık ama sen de yazmak zorunda değildin.
Pan
Pan
MusiPan

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics