Hadise Fan Club

+2
GLaDOS
Jon
6 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Hadise Fan Club Empty Hadise Fan Club

Mesaj tarafından Jon 16/3/2014, 02:21

HADİSE

Hadise Fan Club Fft64_mf1043236

Hadise 22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’da dünyaya gelmiştir. Hadise Türk kökenli olup, yaratıcılığını yansıtmakta özgür bırakıldığı bir ailede yetişmiştir. Hadise, nerede olursan ol ya da ne yaparsan yap veya hangi dinden olursan ol, parlayıp hayalini gerçekleştirebileceğini kanıtlamıştır. Hadise Batıda doğup yetişmiş bir Türk kızı olarak, kökenini/ kimliğini saklamadan olduğu gibi yaşayarak tabuları kırmak istemiştir. Hadise okurken müzikle ilgili hayallerinin peşinden gitmek istemiş. Pes etmeyip, yüksek okulda öğrenim görmüştür ve buradan “pazarlama” alanında diploma almıştır. İlk sözleşmesini imzalarken en çok önemsediği husus okulundan mezun olmaktı.

Hadise’den alıntı: “Ben kendimi bildim bileli şarkı söylemek istiyorum.
Sahneye çıkmak istiyorum. Annemin kazaklarından kısa elbiseler yapıp, mikrofon yerine elime bir saç fırçası aldığımı ve aynamın karşısında rol yaptığımı hatırlıyorum. Sanatçı olmak istediğimi biliyordum. Dünyayı gezip, deneyimlerimi, müziğimi ve sesimi herkesle paylaşmak istiyordum.”

Ailesinin desteğiyle Belçika’da ‘Idols 2003’ şarkı yarışmasına
katıldı. Finallere kalmadı ama şarkı söylemeyi meslek edinmeye odaklıydı. Idols yarışmasından sonra kariyerine ilk adımını atmak için bir sözleşme teklif edildi. Hadise 2005 yılında ‘Sweat’ adlı ilk albümünü çıkardı. Bir sonraki albümü ‘Hadise’ ise 2007 yılında çıkardı. En büyük başarısını 2009 yılında Moskova’da Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye’yi temsil ederek elde etti. Burada Düm Tek Tek adlı şarkıyla finallerde dördüncü oldu. Şarkı çeşitli ülkelerin listelerinde 1 numara oldu. Düm Tek Tek şarkısının başarısıyla 2009 yılında ‘Fast Life’ adlı bir İngilizce albüm ve ‘Kahraman’ adlı bir Türkçe albüm çıkarttı. Fast Life albümünün başarısı çeşitli Avrupa ülkelerinde, Japonya’da, Endonezya’da büyük tanıtıcı bir turneye yol açtı…

Bir yıllık bir hazırlıktan sonra ‘Aşk kaç beden giyer?’ adlı 5. albümünü çıkardı (2. Türkçe albümü). Ardından 2012 yılında Biz Burdayız adlı single'ını çıkardı. Son olarak 2013 Mart ayında farklı altyapısı ve sözleriyle dikat çekecek olan son single'ı Visal'ı yayınladı.

Hadise’den alıntı: “Bu son birkaç yıl içinde ben çok olgunlaştım.
Kayıp, acı, aşk, hayal kırıklığı ve sevinç yaşadım. Bu albümle hepinize, özellikle kızlara ve kadınlara kendilerini savunmaları ve daha güçlü bir kız/ genç bir kadın olmaları gerektiğini göstermek istiyorum. Asla unutmayın: fırtınadan sonra her zaman güneş doğar, her zaman kendine güven, her zaman…”

Albümleri

2005 - Sweat
Hadise Fan Club L

2008 - Hadise
Hadise Fan Club Hadise_2008_alb%C3%BCm

2009 - Fast Life
Hadise Fan Club Fast_Life_Alb%C3%BCm_Kapa%C4%9F%C4%B1

2009 - Kahraman
Hadise Fan Club Hadise-kahraman-2009

2011 - Aşk Kaç Beden Giyer ?
Hadise Fan Club Hadise
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Hadise Fan Club Empty Geri: Hadise Fan Club

Mesaj tarafından Jon 26/11/2014, 15:04

Hadise 'Prenses' şarkısına çektiği klibi bugün yayınladı!

En son Senior tarafından 2/12/2014, 13:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jon
Jon
Musican

Mesaj tarafından GLaDOS 26/11/2014, 15:17

Iyk!
GLaDOS
GLaDOS
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 26/11/2014, 15:20

Bu karı bu ülkede zirveye oynuyorsa o ülkenin ...
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Jon 26/11/2014, 15:26

Pop müziğinin sınırları içinde iyi işler bunlar bana göre. Çok daha beterleri zirveye oynuyor ben Hadise'nin hala Türkiye'de elle tutulur ödül aldığına rastlamadım radyo ödülleri dışında. Yurtdışında daha fazla cidden sanki en azından Belçika, Hollanda vs. Bu albümünü de sevmedim ama kendi olduğu yegane kliplerden biri olmuş o açıdan izlenilesi Smile
Jon
Jon
Musican

Mesaj tarafından Merdd 26/11/2014, 15:59

ben çok severim kendisini Smile
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Merdd 17/2/2015, 17:03

Hadise'm canım benim bu yıl o seste 1.lik adayı zeo ile
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Merdd 1/12/2015, 02:20

aman tanrım didim
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından IamStar 1/12/2015, 16:20

Hadise Fan Club 12310566_1064477096919229_985911893435153723_n

Hadise Fanlarından kimler geliyor...
IamStar
IamStar
Musican

Mesaj tarafından Hakan 21/1/2016, 21:42

Hadise 2014 yılında çıkardığı "Tavsiye" adlı albümünün 4.klibini "Bu Aralar" adlı slow şarkısına çekti.

Hakan
Hakan
Genel Yetkili

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics