Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone

+7
dancerinthedark
bringmethehorizon
Jóhanna
Tracer
Onur
Jon
Kad
11 posters

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Kaç puan veriyorsunuz?

Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_lcap42%Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_rcap 42% 
[ 5 ]
Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_lcap8%Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_lcap8%Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 1 ]
Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 0 ]
Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_lcap25%Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 I_vote_rcap 25% 
[ 3 ]

Toplam Oylar : 12
Back

Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 Empty Geri: Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone

Mesaj tarafından strangeric 25/3/2014, 17:42

Irene. demiş ki:Transfobik açıklamalarıyla iyice kendinden soğutan kişilik. Cidden Aram Mp3'e nedensiz bir antipatim var. Ama şarkı güzel mi güzel. Tek lafım yok. Yılın en iyilerinden. Ama kazanmasın ya. Ermenistan'da Eurovision mu olur Allasen?

Düşündüğüm her şey. Ben aşırı Ermeni sempatizanı bir insanım, pek çok "milliyetçi" ile bu yüzden kavga ettim - fakat bu adama aşırı bir antipati duyuyorum ben de ilk günden beri. Birinciler listesinde "Aram MP3" diye gülünç bir isim görmek istemiyorum. Üzerine gelen Conchita yorumları ile kendisine bir savaş ilan ettim. 60. yarışma temiz temiz UK'de yapılmalı, en büyük arenası 8,000 kişi kapasiteli olan bir ülkede değil.

Ki, bir Eurovision hayranı olarak "şarkı yarışması" fikrini sonuna kadar desteklesem de, Azerbaycan, Ukrayna, Rusya'nın ev sahiplikleri sırasında neler yaşandığını gördük. Olaylara tüm bunlardan farklı bir açıda da bakmak gerek; olası bir Ermeni ev sahipliğinde kaç işçi hayvanlarmışçasına çalıştırılacak, köpekler ölecek, kaç aile evsiz kalacak? Eh, translara "yaratık" diyen bir adamı birinci yapan insanlar bunları görmezden gelebilirler elbette.
strangeric
strangeric
Musican

Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone - Sayfa 2 Empty Geri: Ermenistan: Aram MP3 - Not Alone

Mesaj tarafından Jóhanna 25/3/2014, 18:11

Jóhanna demiş ki:Bu yıl en çok destekleyeceğim ülkelerden biri olacak Ermenistan. Yıllardır yolladıkları korkunç şarkılardan sonra çok iyi geldi!

Söyledikleriyle, gözümdeki bütün güzelliğini kaybetti Aram MP3.  Neutral Şarkısı hala güzel tabii ki, ama bir sanatçı da, sanatçıyı geçtim bir insan da önce ''saygı'' olacak. Şarkı ne kadar iddialı ve iyi olursa olsun. Bu kadar geri kafalı olması onun sorunu. Bu kafa yapısındaki bir sanatçı asla böyle bir yarışmayı kazanmamalı.
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Onur 25/3/2014, 18:56

Şarkının güzel olmasının yanında şarkıyı söyleyenin de adam olması lazım!
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Soner2 27/3/2014, 00:22

kazanır.
Soner2
Soner2
Musican

Mesaj tarafından Onur 27/3/2014, 00:26

Hoş geldin Soner Very Happy Sen diyosan kazanır bence de. Smile
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Soner2 27/3/2014, 00:30

niye ben rıdvan dilmen miyim? lol
Soner2
Soner2
Musican

Mesaj tarafından Onur 27/3/2014, 00:34

evet
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Soner2 27/3/2014, 00:38

beni başka bir soner'le mi karıştıyorsun, espri mi yapıyorsun anlamadım Very Happy
Soner2
Soner2
Musican

Mesaj tarafından Onur 27/3/2014, 23:48

ben seni çağırdım buraya nasıl karıştırabilirim Very Happy
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından strangeric 11/4/2014, 18:21

Giderek kendisinden iğreniyorum. Amsterdam'da yuhalandıktan sonra gidip Conchita ile barış ilan etti geri zekalı. Bizi de salak sanıyor kendisi gibi herhalde, fakat bir "marketing" şeysi içinde olduğu kesin. Antipatik. Kıro. İlk defa bu kadar bir "hater" oldum Eurovision'da. Canlı performansı da iğrenç ötesi.

Nerede o tatlı İnga ve Anuşlar, Eva Rivaslar?
strangeric
strangeric
Musican

2 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics