Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

+13
Pan
Merdd
Caspian
Tracer
Parthenios
Hakan
OmerLD
Eros
Zerrin
Jóhanna
Jon
Nirvana
Montana Max
17 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Monika Kuszyńska - In The Name Of Love'a kaç puan veriyorsunuz?

Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_lcap33%Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_lcap0%Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_lcap17%Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_lcap17%Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
[ 1 ]
Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_lcap16%Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_rcap 16% 
[ 1 ]
Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_lcap0%Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 6
Back

Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 Empty Geri: Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Mesaj tarafından Tracer 16/5/2015, 23:50

Arka plan 'Umutsuz Ev Kadınları' fragmanı başlangıcı gibi olmuş adeta.
Kadının şarkı söyleyişi solid bence, farklı bir numarası yok. Şarkı da ona keza numarası olmayan bir şarkı ama güzel. Olumsuz yorumum yok ancak olumlu yorumum da olmayacak. Finale çıkarlarsa üzülmem ancak elenirlerse de üzülmem. Bu da böyle bilemediğim bir prova oldu, Polonya beni kararsızlıkta bıraktı sağolsun bu yıl.
Tracer
Tracer
Musican

Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love - Sayfa 3 Empty Geri: Polonya: Monika Kuszyńska - In The Name Of Love

Mesaj tarafından Kavkasiuri 16/5/2015, 23:53

8-10 arası bir yerde olur muhtemelen. Elenirse bile 11-12 arasında olacaktır. Sessiz sedasız gelen bu tip şarkıların illa ki cazibesi daha yüksek oluyor ESC tabanında. Performans ve şarkı sadelikten öteye gitmiyor zaten. Aynı sadelikte finalde 18-22 arası bir yerde olurlar.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Ísjaki 17/5/2015, 08:22

Şarkının nakaratı ''Agnes - Release Me'' hatırlatıyor bana.Ben sevdim umarım final görür.
Ísjaki
Ísjaki
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 21/5/2015, 14:40

Bu şarkı finale çıkacak bence. Provalarda İrlanda ile en çok beğendiğim ülke oldu yf2de. O aradaki herif 3+2taki (Belarus 2010) Ermeni adam değil mi.  Suspect
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 22/5/2015, 01:21

Molly'e olan üzüntümü Monika güzel unutturuyor. Bu şarkıdan gerçekten çok umutluyum. İyi bir derece almasını da çok istiyorum finalde.  I love you Resmen Polonyalılar arasında popiş kopüş oldum bir gecede  Polonya
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Kad 22/5/2015, 08:51

Bütün bombayı arenada yayınlanan görselle patlattılar - ki beni de etkiledi.
Polonya'nın finalde olması sevindirici, ilk kez yaşıyorlar iki sene peş peşe finalde olma olayını. Finalde çok umutlu değilim ama Monika istediğine ulaştı bence.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Tracer 22/5/2015, 11:01

Monika finale çıkmayı beklemediğini söylemiş, finale çıkınca çok mutlu olmuş.
Ben görselleri beğenmedim sanki duygu sömürüsü yaparmış gibi olmuş hoş olmadı bence. Finale çıkmasını beklediğim fakat performanslardan sonra çıkamaz dediğim bir ülkeydi. Finale çıktığına sevindim ama. Very Happy
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Ísjaki 22/5/2015, 14:37

Finale çıkamasaydı çok üzülürdüm, mutlu oldum dün Polonya çıkınca.
Ísjaki
Ísjaki
Musican

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

- Similar topics