Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas

+13
Farid M.
Kad
Caspian
Creative Rebellion
Jon
Merdd
Jóhanna
OmerLD
Onur
Zerrin
Tracer
yohanna_selin
Montana Max
17 posters

4 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Lisa Angell - N’Oubliez Pas'a kaç puan veriyorsunuz?

Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_lcap31%Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_lcap23%Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_rcap 23% 
[ 3 ]
Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_lcap15%Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_lcap8%Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_lcap0%Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_lcap8%Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_lcap0%Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_lcap7%Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 13
Back

Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 Empty Geri: Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas

Mesaj tarafından Jon 8/2/2015, 22:39

Merdd demiş ki:
Jon demiş ki:Sorma ya açıklamaya bak, ben de baş listemde tutuyordum da yani yaranmanın da bu kadarı. Benim de gözümden düştü açıkçası. Bu tarz eylemleri kim yapsa kabul edemicem şöyle bi platformda...

inşallah sonuncu olur yine. çok üzüldüm ya...
gerçi bu yıl şarkılar berbat umarım goodbyr to yesterday seçilirde hiç değilse o kazanır.yoksa böyle giderse Malta ya da Hollanda alacak
ermenistandan puan alamayıp göt olmasını tercih ederim bu gülüş ne ya
estonya o şarkıyı secerse bence kazanırlar I love you
hollandadan sıkıldım biraz, maltayı sevmiyorum zaten.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas   - Sayfa 4 Empty Geri: Fransa: Lisa Angell - N’Oubliez Pas

Mesaj tarafından Merdd 8/2/2015, 22:42

Jon demiş ki:
Merdd demiş ki:
Jon demiş ki:Sorma ya açıklamaya bak, ben de baş listemde tutuyordum da yani yaranmanın da bu kadarı. Benim de gözümden düştü açıkçası. Bu tarz eylemleri kim yapsa kabul edemicem şöyle bi platformda...

inşallah sonuncu olur yine. çok üzüldüm ya...
gerçi bu yıl şarkılar berbat umarım goodbyr to yesterday seçilirde hiç değilse o kazanır.yoksa böyle giderse Malta ya da Hollanda alacak
ermenistandan puan alamayıp göt olmasını tercih ederim bu gülüş ne ya
estonya o şarkıyı secerse bence kazanırlar I love you
hollandadan sıkıldım biraz, maltayı sevmiyorum zaten.

o zaman hadi estonyaya gidek Smile sonra aynur aydın katılsın.istanbula gelek Very Happy
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Caspian 8/2/2015, 22:49

Yani şahsen benimde birincimdi ama açıklamalar şaşırttı beni.
Bi Fransız İhtilali ile ilgili diyorlar bi sözde soykırımla.
Dilerim doğru değildir, sonuçta Eurovision bir şarkı yarışması, gösteriş değil.
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 8/2/2015, 23:25

Bir özelliği yok. Bu tip şarkıları hep görmüyor muyuz? Abartıldı her zamanki gibi. Bknz Sognu. Bunun da kaderinin farklı olacağını sanıyorum. BEĞENMEDİM
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Jon 1/3/2015, 01:11

28 Şubat'ta canlı olarak okumuş Lisa ablamız.
Sesi harika, şarkıya da laf edemiyorum cidden hala seviyorum. Mükemmel bana göre ama açıklamalar yakışmadı.

Jon
Jon
Musican

Mesaj tarafından Pan 1/3/2015, 01:15

şarkıyı fransa iç savaşında ölen kadın ve çocuklara adıyorum demiş aslında kendisi düzeltti sonra Ermenilerle ilgili demedim diye. twitterda bi hesap var şarkıcılarla röportaj yaptığını iddia ediyor orda yazdıSmile
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Jon 1/3/2015, 01:23

o zaman aşkımsın lisaaaa falan diye atlarmışım şimdi bu gülüş ne ya
ama sevindim umarım ki doğrudur, şarkının sözlerini de anlamadığımdan etkisinden bir şey de yitirmemişti zaten. bence harika bir ballad, klasik sıkıcı işlerden değil. hadi bakalım yolu açık olsun Very Happy
Jon
Jon
Musican

Mesaj tarafından Pan 1/3/2015, 01:33

ben de sevmiştim ilk çıktığında da hala seviyorum ama bir İtalya değil benim için Smile
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Jon 16/3/2015, 17:17

Klip yayınlandı!

Jon
Jon
Musican

Mesaj tarafından Tracer 10/4/2015, 22:27

Fransa!

Şunda bir anlaşalım bence. Şarkı gerçekten güçlü, güçlü bir ballad ama sıkıcı. Lisa ablamızın sesi iyi fakat şarkısı o kadar iyi değil gibi. Fransa bence final gecesi TV başındakileri etkileyebilir fakat başarıyı hakettiklerini düşünmüyorum.
Tracer
Tracer
Musican

4 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

- Similar topics