Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa

+11
Merdd
bringmethehorizon
Tracer
Nirvana
Jóhanna
Caspian
Hakan
OmerLD
Jon
Zerrin
Montana Max
15 posters

4 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa'ya kaç puan veriyorsunuz?

Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_lcap11%Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_lcap0%Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_lcap0%Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_lcap33%Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_rcap 33% 
[ 3 ]
Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_lcap11%Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_lcap22%Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_lcap22%Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]

Toplam Oylar : 9
Back

Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 Empty Geri: Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa

Mesaj tarafından OmerLD 16/5/2015, 17:33

elini kolunu oynatıyor ya vbgfcdjkl ondan önde  Very Happy
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa - Sayfa 4 Empty Geri: Portekiz: Leonor Andrade - Há Um Mar Que Nos Separa

Mesaj tarafından Tracer 16/5/2015, 23:17

''Haydi bu yıl yarışmaya katılalım.'' tarzında bir şarkı bence.
Gerçi seviyorum, kötü değil asla fakat hiçbir iddiası yok. Şarkı belki İngilizce olsa üst sıralara giderdi. Leonor tecrübeli birine de benziyor, Portekiz kızcağızı harcadı bence. Avrupa da acımayacak gibi. Şovun da tek düzeliği beni benden aldı. Bakalım neler olacak Portekiz cephesinde haftaya perşembe. Can
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 16/5/2015, 23:46

Amanda Clarke demiş ki:

''Haydi bu yıl yarışmaya katılalım.'' tarzında bir şarkı bence.
Gerçi seviyorum, kötü değil asla fakat hiçbir iddiası yok. Şarkı belki İngilizce olsa üst sıralara giderdi. Leonor tecrübeli birine de benziyor, Portekiz kızcağızı harcadı bence. Avrupa da acımayacak gibi. Şovun da tek düzeliği beni benden aldı. Bakalım neler olacak Portekiz cephesinde haftaya perşembe. Can
''Haydi bu yıl yarışmaya katılalım.'' tarzında bir şarkı değil asla. Şarkının bir manası var. Brezilya ile olan uzaklıktan bahsediyor şarkıda yani bizi ayıran bir denizin olduğunu söylüyor. Bence şarkı iddiasız gibi duruyor ama aslında öyle değil. Başarı için hırslanmış çoğu ülkeye karşı seçilmiş bir şarkı bence. O kadar sade, farklı ve içten. Umarım finale çıkarlar. Bu kadar banel şarkı arasından finale çıkmaları güzel olur.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Tracer 16/5/2015, 23:52

Haklısın şu an bakınca o yorumumun acımasızca olduğunu gördüm. Very Happy
Bence Portekiz 'İngilizce' ile şansını denemeli artık, 50 yıl boyunca birinci olamadılar bir şeyleri değiştirmeleri gerekiyor bence. Şarkı hoş ama iddiasız ve bu yüzden de final göremeyebilir. Finale çıkmasını istemem ama çok fazla şarkı seviyorum, kimi elerim Portekiz çıkarsa?
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 16/5/2015, 23:54

Amanda Clarke demiş ki:Haklısın şu an bakınca o yorumumun acımasızca olduğunu gördüm. Very Happy
Bence Portekiz 'İngilizce' ile şansını denemeli artık, 50 yıl boyunca birinci olamadılar bir şeyleri değiştirmeleri gerekiyor bence. Şarkı hoş ama iddiasız ve bu yüzden de final göremeyebilir. Finale çıkmasını istemem ama çok fazla şarkı seviyorum, kimi elerim Portekiz çıkarsa?
Kendi geleneklerinden ödün vereceklerse eğer olağanüstü kaliteli bir şarkı ile ödün vermeliler. Portekizce bana çok sempatik geliyor Estonca kadar olmasa da. Very Happy
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Tracer 17/5/2015, 00:00

Kavkasiuri demiş ki:
Amanda Clarke demiş ki:Haklısın şu an bakınca o yorumumun acımasızca olduğunu gördüm. Very Happy
Kendi geleneklerinden ödün vereceklerse eğer olağanüstü kaliteli bir şarkı ile ödün vermeliler. Portekizce bana çok sempatik geliyor Estonca kadar olmasa da. Very Happy

Portekizce fonetik olarak hoş bir dil değil bence. Estonca fonetik olarak güzel mesela, dinlettirir fakat Portekizce öyle değil ya. Bilemedim. Very Happy
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 17/5/2015, 00:01

Amanda Clarke demiş ki:
Kavkasiuri demiş ki:

Portekizce fonetik olarak hoş bir dil değil bence. Estonca fonetik olarak güzel mesela, dinlettirir fakat Portekizce öyle değil ya. Bilemedim. Very Happy
Hitabet bakımından sempatik gelebilir insana. Tabii fonetik anlamda karşılaştırmak olmaz Estonca ile Portekizceyi.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Kad 22/5/2015, 08:59

Conchita: Is that latex?
Leonor: Probably... Probably, yes.
Conchita: I'm familiar with that.

asdf

Leonor'la röportaj yapıp "Eleneceğini bile bile sahneye çıkıp şarkı söylemek nasıl bir duygu?" demek istedim doğrusu. Saçları çok hoştu ama, yalan yok.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Tracer 22/5/2015, 11:06

Leonor çok tatlıydı. Şarkıya da ısınmıştım.
Şarkı İngilizce olsa final adaylarından biri olabilirdi bence, dil ile yazık etti kendine gibi geliyor bana.
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Ísjaki 22/5/2015, 14:49

Çıkamayacağını biliyordum ama sevdalanmıştım şarkıya. Crying or Very sad
Ísjaki
Ísjaki
Musican

4 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

- Similar topics