POLSKA'' 127 : Magdalena Tul - I am who I am

+4
kburakcan
Eros
CevatAslan
totova
8 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

POLSKA'' 127 : Magdalena Tul - I am who I am Empty POLSKA'' 127 : Magdalena Tul - I am who I am

Mesaj tarafından totova 27/8/2016, 22:22

Polonya Delegasyonu ''Magdalena Tul'' dedi !
Magdalena Tul, Ülkenin başarılı ve güçlü sesidir.
Magdalena, 2011'de Polonya'nın Eurovision için hazırladığı Ulusal Finalde "Jestem" şarkısı ile Halktan 44,47% oy alarak 1. olmuştur ve ülkesini temsil etmeye hak kazanmıştır.
*
2011 de Almanya'da düzenlenen yarışmada maalesef istenilen sonuç elde edilememiş hatta yarı finalde  18 puan ile sonuncu olmuştur.
*
Gelin birlikte izleyelim ve değerlendirelim sizce nasıl bir sonuç hak ediyordu ?
*

*
Polonya Delegasyonu Magdalena'ya güvendiği için ülkenin bir diğer önemli yarışması olan Musiverse'de ülkeyi temsil etmesi için şans verdi, umarız sonu Eurovision'da ki gibi olmaz.
*

Magdalena Tul - I am who I am
*

*

Recap : 02.29-02.59
totova
totova
Musican

POLSKA'' 127 : Magdalena Tul - I am who I am Empty Geri: POLSKA'' 127 : Magdalena Tul - I am who I am

Mesaj tarafından CevatAslan 28/8/2016, 21:53

Şarkıyı beğendim, favorilerimden biri değil ama birkaç şarkı için daha söyledim bunu yarışmadaki recapteki duruma göre birkez daha dinleyip sıralama yapacağım.
Magda'ya gelince Jestem'den sonra yaptığı şarkılar iyice çıtasını düşürmüştü. Bu şarkı biraz daha iyi bence.

Başarılar dilerim Smile
CevatAslan
CevatAslan
Musican

POLSKA'' 127 : Magdalena Tul - I am who I am Empty Geri: POLSKA'' 127 : Magdalena Tul - I am who I am

Mesaj tarafından totova 29/8/2016, 16:56

CevatAslan demiş ki:Şarkıyı beğendim, favorilerimden biri değil ama birkaç şarkı için daha söyledim bunu yarışmadaki recapteki duruma göre birkez daha dinleyip sıralama yapacağım.
Magda'ya gelince Jestem'den sonra yaptığı şarkılar iyice çıtasını düşürmüştü. Bu şarkı biraz daha iyi bence.

Başarılar dilerim Smile
Teşekkürler Smile
totova
totova
Musican

Mesaj tarafından Eros 29/8/2016, 17:27

Jestem büyük haksızlık yaşadı yarışmada, asla sonuncu olacak bir şarkı değildi. Avrupa işte deyip geçiyorum. Smile
Seçimini de beğendim ben, hoş bir şarkıymış.
Başarılar dilerim. I love you
Eros
Eros
Yetkili

Mesaj tarafından totova 29/8/2016, 19:12

Eros demiş ki:Jestem büyük haksızlık yaşadı yarışmada, asla sonuncu olacak bir şarkı değildi. Avrupa işte deyip geçiyorum. Smile
Seçimini de beğendim ben, hoş bir şarkıymış.
Başarılar dilerim. I love you
Teşekkürler Smile
totova
totova
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 29/8/2016, 19:39

Ben beğendim Smile Umarım puan verebilirim. Başarılar Polonya
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından totova 29/8/2016, 23:02

kburakcan demiş ki:Ben beğendim Smile Umarım puan verebilirim. Başarılar Polonya
Teşekkürler Smile
totova
totova
Musican

Mesaj tarafından Kad 30/8/2016, 20:01

O açılıştan sonra daha deneysel bir sound bekledim, yalan yok. Ancak bence bu şarkı Jestem'den daha iyi ve özgün, seçimini de beğendim yani. Başarılar dilerim. Smile
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından totova 1/9/2016, 09:25

Symmetra demiş ki:O açılıştan sonra daha deneysel bir sound bekledim, yalan yok. Ancak bence bu şarkı Jestem'den daha iyi ve özgün, seçimini de beğendim yani. Başarılar dilerim. Smile
Teşekkürler Smile
totova
totova
Musican

Mesaj tarafından Onur 2/9/2016, 16:01

Fena değilmiş. Başarılar! Smile
Onur
Onur
Yönetici

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics