İsrail'123 : Sarit Hadad & Arisa : קרקס (Sirk)

+3
dieforianedjos
OmerLD
elayz
7 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

İsrail'123 : Sarit Hadad & Arisa : קרקס (Sirk) Empty İsrail'123 : Sarit Hadad & Arisa : קרקס (Sirk)

Mesaj tarafından elayz 25/7/2016, 03:25

SARİT  &  ARISA

Yazın ortalarında olduğumuz  güneşin de iyice kavurduğu şu günlerde gerek melodisi ile gerekse klibiyle ortama uygun şarkımız ile Hollanda'ya geliyoruuuzz Very Happy keyifli dinlemeler  Cool I love you  

İsrail'123 : Sarit Hadad & Arisa : קרקס (Sirk) Sarita-jpg  I love you  I love you İsrail'123 : Sarit Hadad & Arisa : קרקס (Sirk) 828d710da70

Öz Dinleti : 0.58 - 1.28
elayz
elayz
Musican

İsrail'123 : Sarit Hadad & Arisa : קרקס (Sirk) Empty Geri: İsrail'123 : Sarit Hadad & Arisa : קרקס (Sirk)

Mesaj tarafından OmerLD 25/7/2016, 03:28

biliyorum bunu maalesef dgfsgdh neden bu nedeeen israil in daha güzel oynakları var Very Happy başarılar komşi Very Happy
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

İsrail'123 : Sarit Hadad & Arisa : קרקס (Sirk) Empty Geri: İsrail'123 : Sarit Hadad & Arisa : קרקס (Sirk)

Mesaj tarafından dieforianedjos 25/7/2016, 05:57

bu şarkıyı sana ben attım. güzel.
dieforianedjos
dieforianedjos
Musican

Mesaj tarafından Caspian 25/7/2016, 16:10

AMAN TANRIM Very Happy
Başarılar İsrail! Very Happy Very Happy
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından elayz 26/7/2016, 02:44

OmerLD demiş ki:biliyorum bunu maalesef dgfsgdh neden bu nedeeen israil in daha güzel oynakları var Very Happy başarılar komşi Very Happy

aa neden maalesef Surprised yaaa şimdi havalar da baya bir sıcak ya fazla oynak olursa çok terler bunalırsınız dedimdi ondan mütevellit bunda karar kıldım Laugh 3 teşekkürleeeerr komşuumm Smile başarılaarr

dieforianedjos demiş ki:bu şarkıyı sana ben attım. güzel.

Evet ben de listemde olduğunu bu hafta göndereceğimi söylemiştim tekrardan teşekkürler...

Caspian demiş ki:AMAN TANRIM Very Happy
Başarılar İsrail! Very Happy Very Happy

Bu ''Aman Tanrım'' kısmını iyiye yoruyoruum Very Happy teşekkürler başarılar sana da Smile
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Eros 26/7/2016, 16:51

Hahah Very Happy Bizimki çoştu yine. akfasşf
Ya ben Sarit Hadad'den slow şarkıları çok seviyorum, bu da güzel de slow tadını vermedi. Sad
Başarılar dilerim. I love you
Eros
Eros
Yetkili

Mesaj tarafından elayz 27/7/2016, 02:32

Eros demiş ki:Hahah Very Happy Bizimki çoştu yine. akfasşf
Ya ben Sarit Hadad'den slow şarkıları çok seviyorum, bu da güzel de slow tadını vermedi. Sad

ahahah ayıpsııınnn kankiii her zaman Very Happy amaaa her şey sizler içiiinn hiç üzülmeee seenn dinle biraz daha o tadıda alırsın Very Happy ilerleyen zamanlarda Sarit'ten slovlarda gelecek elbet teşekkürler arkideeşşş başarılar sana da I love you
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Tracer 28/7/2016, 01:44

Sarit Hadad'ı pek sevmiyorum.
Bu şarkıyı da pek sevemedim. Very Happy
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından elayz 28/7/2016, 02:23

Sağlık olsuun bir daha ki sefere inş. Very Happy teşekkür ederim ilgin için başarılar sana da Smile @gogo
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından MissDarko 28/7/2016, 10:03

BAYILDIM ! Very Happy Tam benim sevdiğim tarzda başarılar dilerim ! Smile
MissDarko
MissDarko
Musican

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki