Denmark '108 : Cryoshell - Creeping In My Soul

+5
Montana Max
kburakcan
elayz
OmerLD
Parthenios
9 posters

Denmark '108 : Cryoshell - Creeping In My Soul  Empty Denmark '108 : Cryoshell - Creeping In My Soul

Mesaj tarafından Parthenios 3/4/2016, 23:35

Danimarka

Recap : 2.41
Parthenios
Parthenios
Musican

Denmark '108 : Cryoshell - Creeping In My Soul  Empty Geri: Denmark '108 : Cryoshell - Creeping In My Soul

Mesaj tarafından OmerLD 3/4/2016, 23:42

çok hoşuma gitti Very Happy başarılar
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Denmark '108 : Cryoshell - Creeping In My Soul  Empty Geri: Denmark '108 : Cryoshell - Creeping In My Soul

Mesaj tarafından elayz 4/4/2016, 00:03

vuhuuuu HARİKAAAAAA!!!!!!!! Vov! arada ki rapimsi şeyler olmasaymış keşkem ama bütünsel olarak çok iyi favori listemdesin başarılar beybisi I love you
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 4/4/2016, 01:20

Fena değil ama çok çok iyi de değil, ortada kaldım ben Very Happy Başarılar Very Happy
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 4/4/2016, 02:34

Çok sevdiğim bir grup. Bu şarkısı da çok güzel. Başarılar Komşu  Smile
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Farid M. 4/4/2016, 18:43

Çok severim ben. Birkaç yerde bunla yarışmıştım Smile Başarılar Wink
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından Parthenios 6/4/2016, 23:26

OmerLD demiş ki:çok hoşuma gitti Very Happy başarılar

Teşekkürleeer, başarılar I love you

elayz demiş ki:vuhuuuu HARİKAAAAAA!!!!!!!! Vov! arada ki rapimsi şeyler olmasaymış keşkem ama bütünsel olarak çok iyi favori listemdesin başarılar beybisi I love you

Sende harikasııın Very Happy Rap kısmını bende beğendim zaten o yüzden en uygun yerden recap aralığını aldım Very Happy Teşekkürleeer, başarılar I love you

kburakcan demiş ki:Fena değil ama çok çok iyi de değil, ortada kaldım ben Very Happy Başarılar Very Happy

Hani beğenmiştiiiin Shocked Teşekkürleer, başarılar I love you

Montana Max demiş ki:Çok sevdiğim bir grup. Bu şarkısı da çok güzel. Başarılar Komşu  Smile

Komşuuuuu Smile Çok teşekkürleeer, başarılar I love you

Farid M. demiş ki:Çok severim ben. Birkaç yerde bunla yarışmıştım Smile Başarılar Wink

Sanırım uzun süre sonra bir şarkımı çok sevdiğini söyledin Very Happy (Yanlış hatılamıyorsam eğer ki) Çok teşekkürleeer, başarılar I love you
Parthenios
Parthenios
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 8/4/2016, 10:31

Ben çok beğendim. Umarım hak ettiği dereceyi alır.
Başarılar dilerim Danimarka! Danimarka
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Onur 8/4/2016, 20:09

Beğendim diyebilirim ben. Eski rock gruplarını anımsattı biraz. Başarılar! Smile
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Hakan 8/4/2016, 21:00

Hoş diyebilirim. Başarılar.

Belçika 'ya hoş geldin Danimarka
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

- Similar topics