Ankara '18 - Sezen Aksu - Keskin Bıçak

4 posters

Ankara '18 - Sezen Aksu - Keskin Bıçak Empty Ankara '18 - Sezen Aksu - Keskin Bıçak

Mesaj tarafından kburakcan 2/4/2016, 21:37

17. TŞY'ye başarılı bir şekilde ev sahipliği yapan Ankara, evinde aldığı 11.likten ötürü üzgün. Ankara Büyükşehir Belediyesi, bu başarısızlığı telafi etmek için yine usta bir isim gönderiyor! Ankara'yı 18. TŞY'de Sezen Aksu'nun "Keskin Bıçak" adlı şarkısı temsil edecek!

Recap Kısmı: 1:28 - 1:58
kburakcan
kburakcan
Musican

Ankara '18 - Sezen Aksu - Keskin Bıçak Empty Geri: Ankara '18 - Sezen Aksu - Keskin Bıçak

Mesaj tarafından Agartha 2/4/2016, 21:42

Ankara'ya yüksek vermekten bıkmak istemiyorum.Yeter artııık Very Happy
Agartha
Agartha
Musican

Ankara '18 - Sezen Aksu - Keskin Bıçak Empty Geri: Ankara '18 - Sezen Aksu - Keskin Bıçak

Mesaj tarafından kburakcan 2/4/2016, 21:49

Agartha demiş ki:Ankara'ya yüksek vermekten bıkmak istemiyorum.Yeter artııık Very Happy

Bıkma bıkma, tam gaz devam Very Happy Very Happy
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından elayz 2/4/2016, 21:50

Daha yeni geldik Ankara'dann  bu ne yahuu Surprised  yavaş gel  Very Happy başarılar I love you
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından kburakcan 2/4/2016, 21:56

elayz demiş ki:Daha yeni geldik Ankara'dann  bu ne yahuu Surprised  yavaş gel  Very Happy başarılar I love you

Bir daha gelin, çıkın çıkın gelin Very Happy Biz her zaman hazırız ev sahipliğine Very Happy Teşekkürler, size de başarılar I love you
kburakcan
kburakcan
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 2/4/2016, 22:37

Sezen Aksu'dan Sarı Odalar görmek isterdim. 12 verirdim kesinlikle! Bu şarkıyı da severim.
Başarılar dilerim Ankara! Smile
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından kburakcan 2/4/2016, 23:06

Kavkasiuri demiş ki:Sezen Aksu'dan Sarı Odalar görmek isterdim. 12 verirdim kesinlikle! Bu şarkıyı da severim.
Başarılar dilerim Ankara! Smile

Buna da 10 ver be adaş Very Happy Teşekkürler, size de başarılar Smile
kburakcan
kburakcan
Musican

- Similar topics