Poland: 108.yarışmada görüşmek üzere

+3
Jon
OmerLD
totova
7 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Poland: 108.yarışmada görüşmek üzere  - Sayfa 2 Empty Geri: Poland: 108.yarışmada görüşmek üzere

Mesaj tarafından Merdd 2/4/2016, 09:35

Bence 1.olamayacagini anladigi icin cekildi...ama kendi tercihi .
Merdd
Genel Yetkili

Poland: 108.yarışmada görüşmek üzere  - Sayfa 2 Empty Geri: Poland: 108.yarışmada görüşmek üzere

Mesaj tarafından Jon 2/4/2016, 10:51

Yaşı küçük değil Ömür, gayet konuşup anlaşabiliyoruz.
Tek hata onda değil tabii, diğer kişiye de aynı tepkiyi verdim.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından totova 2/4/2016, 12:08

Bazı arkadaşlar bana özelden msj attı şarkının harcanmaması için öneride bulundular. O yüzden şarkı değiştirdim sonra kural ihlali olduğu için çekildim. Hararetli yorumlarınız beni hiç ilgilendirmiyor bu sizin psikolojik yaşınızı gösterir. Biyolojik olarak 18 yaşındayım bu arada. Bir de bir öneri bir şeyi tam bilmeden yorum yapmayın bence
totova
totova
Musican

Mesaj tarafından Jon 2/4/2016, 12:14

Ben her seyi biliyorum sen merak etme. O kişiye daha cok kızdım ben sorabilirsin. Ister 2 ister 5 ister 10 yarışma sonra yolla harcanacak şarkı yine harcanir. Bu yarisma puan verecek kisilerden de ilerde alamayabilirsin o ısrarcı kişiler yüzünden. Keyfin bilir canım.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Montana Max 4/4/2016, 00:34

Jon demiş ki:Ben her seyi biliyorum sen merak etme. O kişiye daha cok kızdım ben sorabilirsin. Ister 2 ister 5 ister 10 yarışma sonra yolla harcanacak şarkı yine harcanir. Bu yarisma puan verecek kisilerden de ilerde alamayabilirsin o ısrarcı kişiler yüzünden. Keyfin bilir canım.

Oha 21 madalyan var yeni dikkat ettim. Gözün doysun  Suspect
Montana Max
Montana Max
Musican

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics