İsrail'107 : Liran Danino - Lalechet

+6
Agartha
Parthenios
Kavkasiuri
pinarella
OmerLD
elayz
10 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

İsrail'107 : Liran Danino - Lalechet Empty İsrail'107 : Liran Danino - Lalechet

Mesaj tarafından elayz 28/3/2016, 01:31

Estonya'da düzenlenecek olan 107. MŞY'de ev sahibimiz @Kavkasiuri nun ricası üzerine Liran ile yarışmada ki yerimizi alıyoruz. İbranice ve hafif tempoda seslendireceği şarkısının adı ise: ''GİT'' keyifli dinlemeler ...
HERKESE BAŞARILAR  I love you

İsrail'107 : Liran Danino - Lalechet Hqdefault

ÖZ DİNLETİ : 1.50 - 2.20  

En son elayz tarafından 28/3/2016, 17:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
elayz
elayz
Musican

İsrail'107 : Liran Danino - Lalechet Empty Geri: İsrail'107 : Liran Danino - Lalechet

Mesaj tarafından OmerLD 28/3/2016, 01:39

güzel gibi Very Happy denişik başarılar Very Happy
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

İsrail'107 : Liran Danino - Lalechet Empty Geri: İsrail'107 : Liran Danino - Lalechet

Mesaj tarafından elayz 28/3/2016, 01:48

gibi hmmmm Very Happy umarım değişiklik güzel sonuçların asflsşkd teşekkür ederim cağnıımm başarılar sana da @OmerLD Hug 1
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından pinarella 28/3/2016, 10:53

@elayz canim busefer beğenemedim ben Sad üzgünüm yine de bolşans Smile Wink
pinarella
pinarella
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 28/3/2016, 13:15

Önerdiğim şarkı ile geliyorsun. Favorimsin diyorum. Normalde ağlamayan bir insan olarak bu şarkıyı sık dinlediğim dönemlerde ağladığımı hatırlıyorum. Bu arada şarkının klipli halini (https://www.youtube.com/watch?v=BSKdfUn9e-M) koymanı ve öz dinleti yerinin de 1:50 - 2:20 aralığında olmasını öneririm. Şarkının bu aralıkta daha güzel olduğunu düşünüyorum.

Başarılar dilerim İsrail! İsrail
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından elayz 28/3/2016, 17:28

pinar90 demiş ki:@elayz canim busefer beğenemedim ben Sad üzgünüm yine de bolşans Smile Wink
Sağlık olsun Pınarcığım teşekkür ederim ilgin için başarılar sana da Smile

Kavkasiuri demiş ki:Önerdiğim şarkı ile geliyorsun. Favorimsin diyorum. Normalde ağlamayan bir insan olarak bu şarkıyı sık dinlediğim dönemlerde ağladığımı hatırlıyorum. Bu arada şarkının klipli halini (https://www.youtube.com/watch?v=BSKdfUn9e-M) koymanı ve öz dinleti yerinin de 1:50 - 2:20 aralığında olmasını öneririm. Şarkının bu aralıkta daha güzel olduğunu düşünüyorum.

Başarılar dilerim İsrail! İsrail
Tekrardan teşekkür ederim sana unuttuğum şarkıyı hatırlattın bana da videoyu değiştiriyorum hemen onun içinde çok teşekkür ederim başarılar diliyorum sana da Hug 1
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Parthenios 28/3/2016, 21:32

Güzelmiş dinlettiriyor kendini. Başarılar I love you
Parthenios
Parthenios
Musican

Mesaj tarafından Agartha 28/3/2016, 21:52

Hoşuma gitti benim.Başarılar dilerim Smile
Agartha
Agartha
Musican

Mesaj tarafından Pan 28/3/2016, 22:13

hoşuma gittiğini söyleyebilirim mavi-beyaz dost ülke, iyi şanslar.
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından elayz 28/3/2016, 23:33

Parthenios demiş ki:Güzelmiş dinlettiriyor kendini. Başarılar I love you
mmm sevindim Smile o zaman naapıyoozz bol bol dinliyoz Very Happy teşekkür ederim canımcıım başarılar sana da I love you

Agartha demiş ki:Hoşuma gitti benim.Başarılar dilerim Smile
aa sevindim beğenmene Smile başarılar sana da Mert'im canıım Hug 1

Pan demiş ki:hoşuma gittiğini söyleyebilirim mavi-beyaz dost ülke, iyi şanslar.
ooo aman efendiim seni burada görmek ne güzeell şeref verdiniz çok teşekkür ederim sevindim beğenmene de bol şansa sana da yüce Pan Smile
elayz
elayz
Musican

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki