Çanakkale'07 : Semiramis Pekkan - Bana Yalan Söylediler

+3
Kavkasiuri
Jóhanna
elayz
7 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Çanakkale'07 : Semiramis Pekkan - Bana Yalan Söylediler Empty Çanakkale'07 : Semiramis Pekkan - Bana Yalan Söylediler

Mesaj tarafından elayz 10/1/2016, 00:05

Çanakkale ile nostalji kuşağı son hızıyla devam ediyor. Kocaeli'nde ki 7. TŞY' de kendimi anlatan ve nostalji konseptini harmanladığım José Feliciano'nun ünlü şarkısı "The Gypsy"nin türkçe uyarlaması olan 74 yapımı olan '' Bana Yalan Söylediler'' adlı duygu yüklü parça sizlerle... Bu yarışmaya kardeş kapışması damgasını vuracak mı? Hep birlikte görelim Smile  

HERKESE BOL ŞANS  I love you

Çanakkale'07 : Semiramis Pekkan - Bana Yalan Söylediler X240--51

RECAP : 2.43- 3.13
elayz
elayz
Musican

Çanakkale'07 : Semiramis Pekkan - Bana Yalan Söylediler Empty Geri: Çanakkale'07 : Semiramis Pekkan - Bana Yalan Söylediler

Mesaj tarafından Jóhanna 10/1/2016, 21:45

Aaa bayılırım bu şarkıya, Ajda ve Semiramis çarpışması göreceğiz demek. Harika olacak. I love you

Bol şans Çanakkale!
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Çanakkale'07 : Semiramis Pekkan - Bana Yalan Söylediler Empty Geri: Çanakkale'07 : Semiramis Pekkan - Bana Yalan Söylediler

Mesaj tarafından Kavkasiuri 10/1/2016, 22:01

Yine nostalji, Çanakkale hep nostalji. Hoş bir şarkı.
Başarılar dilerim Çanakkale! Smile
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından elayz 10/1/2016, 23:15

Jóhanna demiş ki:Aaa bayılırım bu şarkıya, Ajda ve Semiramis çarpışması göreceğiz demek. Harika olacak. I love you

Bol şans Çanakkale!
aha bakalım bacıların kapışması nasıl olacak Very Happy çok teşekkür ederim ilgin için bende çok seviyorum bu şarkıyı Smile

Kavkasiuri demiş ki:Yine nostalji, Çanakkale hep nostalji. Hoş bir şarkı.
Başarılar dilerim Çanakkale! Smile
Smile evet nostaljik adam bendeniz Very Happy nostaljik şarkıları daha çok seviyorum daha bir anlamlı daha bir duygu yüklü geliyor bana deli aklıma belli olmaz tabi günümüzden parçalarla da geliveririm ansızın Very Happy teşekkür ederim Burakcan ilgin için başarılar sana da Smile
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından pinarella 11/1/2016, 09:07

yaaaa  harikasın  yine  eliz   bu şarkı  oldukça  etkiliyo  beni  Crying or Very sad    çokça başarılar Thank You
pinarella
pinarella
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 11/1/2016, 13:27

güzel bir seçim Very Happy başarılar
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından elayz 11/1/2016, 16:02

pinar90 demiş ki:yaaaa  harikasın  yine  eliz   bu şarkı  oldukça  etkiliyo  beni  Crying or Very sad    çokça başarılar Thank You
yehuu Very Happy hiç demee beni de çok etkiliyor bu şarkı teşekkür ederim Pınarcığım Smile

OmerLD demiş ki:güzel bir seçim Very Happy başarılar
Teşekkür ederim cınımss sevindim başarılar sana da Smile
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Hakan 11/1/2016, 17:42

Hoş seçim. Başarılar Smile
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından elayz 11/1/2016, 18:53

Teşekkür ederim sevgili @Hakan Smile
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Berkay 11/1/2016, 21:31

Nostaljik şarkıların çoğuna oy verdim. Severim bu tür şarkıları. Başarılar Çanakkale Very Happy
Berkay
Berkay
Musican

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics