Turkey '89 : Six Pack - Uykularım Kaçtı

+4
Pan
Kavkasiuri
elayz
Parthenios
8 posters

Turkey '89 : Six Pack - Uykularım Kaçtı Empty Turkey '89 : Six Pack - Uykularım Kaçtı

Mesaj tarafından Parthenios 20/11/2015, 23:14

Recap : 1.57
Parthenios
Parthenios
Musican

Turkey '89 : Six Pack - Uykularım Kaçtı Empty Geri: Turkey '89 : Six Pack - Uykularım Kaçtı

Mesaj tarafından elayz 21/11/2015, 01:26

Öncelikle şunu belirmek isterim ki gerçekten çok iyi bir şekilde yönetiyorsun Türkiye'yi seçimlerini genel anlamda beğeniyorum çok güzel çoğu zaman çok farklı şeyler ile geliyorsun bu seçimin de güzel olmuş sevdiğim parçalardan bu da başarılar diliyorum İsrail'e hoş geldin Smile
elayz
elayz
Musican

Turkey '89 : Six Pack - Uykularım Kaçtı Empty Geri: Turkey '89 : Six Pack - Uykularım Kaçtı

Mesaj tarafından Kavkasiuri 21/11/2015, 14:38

Ne müthiş bir şarkıdır ya! Gerçekten Türkiye'yi harika yönetiyorsun. Yine beni benden aldın bu şarkıyla. Sana verdiğim puanların hakkını fazlasıyla veriyorsun.
Başarılar Türkiye! Türkiye
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Parthenios 21/11/2015, 15:41

elayz demiş ki:Öncelikle şunu belirmek isterim ki gerçekten çok iyi bir şekilde yönetiyorsun Türkiye'yi seçimlerini genel anlamda beğeniyorum çok güzel çoğu zaman çok farklı şeyler ile geliyorsun bu seçimin de güzel olmuş sevdiğim parçalardan bu da başarılar diliyorum İsrail'e hoş geldin Smile

Huhuuu yoruma can kurban Very Happy Seviyosan ne mutlu bana Smile Hoş bulduk, başarılar I love you

Kavkasiuri demiş ki:Ne müthiş bir şarkıdır ya! Gerçekten Türkiye'yi harika yönetiyorsun. Yine beni benden aldın bu şarkıyla. Sana verdiğim puanların hakkını fazlasıyla veriyorsun.
Başarılar Türkiye! Türkiye

Burakcaaan yorumuna çok teşekkür ediyorum I love you Başarılar I love you
Parthenios
Parthenios
Musican

Mesaj tarafından Pan 22/11/2015, 21:47

Türkiye'yi ben de beğeniyorum gitmeden önce de geldikten sonra da hala beğenmeye devam ediyorum, iyi şanslar.
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Jóhanna 23/11/2015, 18:07

Farklı bir şarkı, farklı bir Türkiye. Güzelmiş fakat ben Seda ablayı bir gün görmeyi çok istiyorum. Laugh 3 Bu da burada dursun. Very Happy

Bol şans Türkiye!
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 24/11/2015, 12:28

Jóhanna demiş ki:Farklı bir şarkı, farklı bir Türkiye. Güzelmiş fakat ben Seda ablayı bir gün görmeyi çok istiyorum. Laugh 3 Bu da burada dursun. Very Happy

Bol şans Türkiye!

Ya kız bi' dur, azıcık sabret. Very Happy İnşallah "Clown" adlı şaheseri görürüz yarışmada.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Oğuzhan 24/11/2015, 22:58

Ben de çok beğendim. Türkiye'den böyle çalışmalar görmek çok hoş, başarılar.
Oğuzhan
Oğuzhan
Musican

Mesaj tarafından Hakan 26/11/2015, 20:45

Hoş şarkı. Başarılar.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Ísjaki 27/11/2015, 09:39

Farklı tarzlarla yarışıyor olmanı seviyorum, başarılar. Smile
Ísjaki
Ísjaki
Musican

- Similar topics