Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On

+5
Onur
elayz
Jóhanna
Pan
Kavkasiuri
9 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On Empty Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On

Mesaj tarafından Kavkasiuri 20/11/2015, 21:49

Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On Animated-estonia-flag-image-0008 ESTONYA | ESTONIA | EESTI Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On Animated-estonia-flag-image-0009

Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On 4027553t100h0d92Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On Estonia%2B-%2BESC%2B2015%2B-%2BNational%2BSelection%2B-%2BEesti%2BLaul%2B2015%2B-%2BDaniel%2BLevi%2B(1)

Cartoon feat. Daniel Levi - On & On

Recap: 1.55 - 2.25
Kavkasiuri
Baltician

Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On Empty Geri: Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On

Mesaj tarafından Pan 20/11/2015, 22:17

gayet hoş bir şarkı bence estonya, estonya'nın değişik seslerini duymaya devam ediyoruz seninle, iyi şanslar.
Pan
Pan
MusiPan

Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On Empty Geri: Eesti '89 : Cartoon feat. Daniel Levi - On & On

Mesaj tarafından Jóhanna 20/11/2015, 22:18

Ben beğendim, ilk dinlediğim şarkı, puan listeme girip girmeyeceğini diğer şarkılar belirleyecek.

Bol şans Estonya!
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 20/11/2015, 22:24

Yunanistan - Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim yüce Pan. Size de başarılar dilerim.
Kıbrıs Rum Kesimi - Teşekkür ederim Kübra. Sana da başarılar dilerim.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından elayz 21/11/2015, 00:48

Son zamanlar daEstonya'yı daha bir seviyorum gerçekten çok güzel şarkılarla geliyorsun zira bu şarkı da çok hoş başarılar diliyorum İsrail'e hoş geldin sevgili Burak Smile
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 21/11/2015, 11:11

İsrail - Bu güzel düşüncelerinden ötürü çok teşekkür ederim Eliz. Sana da başarılar dilerim. Bu arada tekrardan birinciliğini kutlarım.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Onur 21/11/2015, 13:56

Beğendim ile fena bulmadım arası bence. Daniel Levi'nin birkaç şarkısı var onları daha çok severim aslında. Başarılar Eesti!
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Kavkasiuri 21/11/2015, 14:00

İsveç - Teşekkür ederim Onur. Sana da başarılar dilerim.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Parthenios 21/11/2015, 15:19

Ben gayet sevdim ! Başarılı bir seçim bence, başarılar I love you
Parthenios
Parthenios
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 21/11/2015, 15:53

Türkiye - Teşekkür ederim Mert. Sana da başarılar.
Kavkasiuri
Baltician

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics