İşte Benim Stilim

+6
Merdd
IamStar
Jóhanna
Farid M.
Zerrin
Onur
10 posters

1 sayfadaki 8 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

İşte Benim Stilim  Empty İşte Benim Stilim

Mesaj tarafından Onur 12/11/2015, 01:09

İşte Benim Stilim  Te_Benim_Stilim_logosu

İşte Benim Stilim (eski adıyla Bu Tarz Benim), Production House tarafından yapılan moda yarışması programı. Öykü Serter tarafından sunulan yarışmanın jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu bulunmaktadır, eleme gecelerinde ise jüriye Uğurkan Erez ve bir konuk jüri katılmaktadır.

İlk olarak Bu Tarz Benim adıyla Show TV'de yayınlanmaya başlayan yarışma, yapımcı şirketin kanalla olan sözleşmesini feshederek tv8 ile anlaşması sonucunda 15 Eylül 2014'te ikinci sezonu ile tv8'de yayınlanmaya başlamıştır.

1.Sezon
İşte Benim Stilim  Bu-tarz-benimin-sampiyonu-aycan-nurcan-sencan_8003693-70660_640x360

Ayşenur Balcı, Ezgi Baylar ve Aycan Şencan, Nurcan Şencan kardeşler kalmıştır. Jüriden en yüksek puanı alarak Aycan Şencan, Nurcan Şencan kardeşler büyük ödül 100.000 TL ile Türkiye'nin en tarz kadınları ünvanını aldılar.

1:Aycan-Nurcan Şencan 2:Ayşenur Balcı 3:Ezgi Baylar 4:Özlem Özden 5:Gizem Güler 6:Ayşegül Melisa Doğan 7:Tuğçe Ergişi 8:Nur Bozar 9:Meltem Keklik 10:Roza Şake Hovhannisyan 11:Melek Balkan 12:Sara Koçoğlu 13:Buse Doğanay 14:Gizem Kayaalp 15:Esra Özüver

2. sezon
İşte Benim Stilim  %E2%80%AA-%E2%80%8EIsteBenimStilim%E2%80%AC-birincisi-Emel-Ozkiziltas...-@istebenimstilim-EmelOzkiziltas-TV8

3 Nisan 2015 günü yapılan Büyük Final gecesinde, finale kalan dört yarışmacı arasından SMS oyları sonucunda belirlenen birinci Türkiye'nin En Stil Kadını" ve aynı zamanda 100 bin liralık ödülün sahibi oldu.

SMS oyları sonucunda birinci Emel Özkızıltaş, ikinci Zeynep Öztürk, üçüncü Nazlı Hamarat, dördüncü ise Çiğdem Çelik oldu.

3. sezon
İşte Benim Stilim  20150613111130_34942

12 Haziran 2015 günü yapılan Büyük Final gecesinde, finale kalan beş yarışmacı arasından SMS oyları sonucunda belirlenen birinci Türkiye'nin En Stil Kadını" ve aynı zamanda 100 bin liralık ödülün sahibi Ezgi Ünal oldu.

SMS oyları sonucunda birinci Ezgi Ünal, ikinci Şilan Makal, üçüncü Çağla Çetinöz, dördüncü Serpil Gülşah Yılmaz, beşinci ise Zeynep Karaca oldu.

1:Ezgi Ünal 2:Şilan Makal 3:Çağla Çetinöz 4:Serpil Gülşah Yılmaz 5:Zeynep Karaca 6:Sinem Umaş 7:Mihriban Akgül 8:Didem Ezgi Akın 9:Cerem Güngüz 10:Tümay Tali 11:Elçin Kayadibi 12:Büşra Eyen Siral 13:Neda Poursaeid 14:Duygu Barazi

4. sezon (All Star)
İşte Benim Stilim  Fft16_mf6013165

Aycan Şencan, Nurcan Şencan
Ayşegül Melisa Doğan
Ayşenur Balcı
Çiğdem Çelik
Didem Ezgi Akın
Emel Özkızıltaş
Ezgi Baylar
Ezgi Ünal
Serpil Gülşah Yılmaz
Nazlı Hamarat
Nazlı Sultan Kayaaslan
Nihal Candan
Özden Cerrahoğlu
Tuğçe Ergişi
Gizem Güler
Maria Surina
Onur
Onur
Yönetici

İşte Benim Stilim  Empty Geri: İşte Benim Stilim

Mesaj tarafından Jon 12/11/2015, 11:16

bunu atmazsam olmaz İşte Benim Stilim  1f602

Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Onur 12/11/2015, 11:31

Ya bu video çok iyi ya. Nihal videonun kahramanı zaten. Very Happy
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Merdd 12/11/2015, 14:11

öldüresi var beni Very Happy

bu çiğdem nasıl bişey ya Very Happy

vurur yüze ifadesi Very Happy
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Merdd 12/11/2015, 15:45

inanmıyorum ezgi baylar elenmiş Sad
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Onur 12/11/2015, 18:03

Ezgi Baylar cidden ''şık ama tarz değil'' bir kadın. Onu ne zaman görsem aynı şeyleri giyiyo gibi. Bu arada kadının çocuğunda bir hastalık var ve tanısı henüz konmamış. Bu yüzden de morali bozuktu zaten.
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Zerrin 12/11/2015, 18:06

Özlem Özden gelse de eğlensek. Very Happy
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Onur 12/11/2015, 18:09

Aynen katılıyorum sana @Zerrin Bir de o kadın cidden jürinin yorumlarını önemsiyodu. Onu tarzına elinden geldiğince yansıtmaya çalışıyodu. Very Happy
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Zerrin 12/11/2015, 19:44

Ki bence Özden olmadan bu All Star bitmez. İllaki gelecek bence çünkü Öykü Serter'in dediğine göre yarışma ocak ayına kadar sürecek ... Ayrıca ''All Star''a getirdikleri kızların yarısı ilk 9 ya da 8 haftaya dahi girememiş isimlerken Özden 4.olmuş bir isim.
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Farid M. 12/11/2015, 21:24

Ay yeter Emel'de emel.. Ay şaka bi yana çok severim bu yarışmayı I love you Ayol daha önce niye açmadınız
Farid M.
Farid M.
Musican

1 sayfadaki 8 sayfası 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics