İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy

+17
Parthenios
Hakan
Eros
i-turker46
Jóhanna
OmerLD
Merdd
Pan
Tracer
Caspian
Jon
Zerrin
Farid M.
Montana Max
Nirvana
strangeric
Kad
21 posters

5 sayfadaki 9 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Nadav Guedj - Golden Boy'a kaç puan veriyorunuz?

İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_lcap42%İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_rcap 42% 
[ 5 ]
İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_lcap0%İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_lcap0%İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_lcap8%İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_lcap8%İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 0 ]
İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_lcap42%İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 I_vote_rcap 42% 
[ 5 ]

Toplam Oylar : 12
Back

İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 Empty Geri: İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy

Mesaj tarafından Merdd 12/3/2015, 22:58

İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 N5J64P
Merdd
Genel Yetkili

İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy - Sayfa 5 Empty Geri: İsrail: Nadav Guedj - Golden Boy

Mesaj tarafından i-turker46 12/3/2015, 23:08

Çocuk benle yaşıt ama ülkesini eurovisionda temsil ediyor Sad Türkiye'nin gelişmişliği işte -_- şöyle küçük elemeler yapılssa her şehirde benim sesimin farkına varsalar eurovisiona gönderseler Very Happy Very Happy Çekcumhuriyeti gibi yarı finalden 0 puan çeksek Very Happy Azerbaycan bile "Türkiyeyi tanımıyoruz" falan dese Very Happy olay çıksa beni ülkeden atsalar ben Yunanistana yerleşsem.Orada "Türkler bu çocuğu attı bu çocuğu başkan yapmalıyız" deseler.Yunanistana başkan olsam.Avrupaya savaş açsam.Avrupa ezse beni.Yunan halkı peşime düşse.Tunus'a kaçsam.Oradan Abu Dabi beni mümin yapsalar.Şalvarla tekkeyle Pakistana yollansam.Pakistanda bir çoban olarak yaşamımı devam ettirsem.Oradan çin ayaklansa ben pakistanlılara öncülük etsem.Çin ebemizi skse.Pakistanlılar beni sopayla kovalayıp idam etmeye kalksa oradan çin'e sığınsam.Japonya ayaklansa.Güney Koreyle birleşip beni bombalamaya kalksa.Evi bombalıysacaklarını anlayıp kaçsam.Avustralyaya gitsem.Kaçak girdiğim için beni denize atsalar köpekbalıkları beni bulsa onları Yunuslara karşı doldurup yunuslara savaş açsam.Tüm Yunuslar köpek balıklarını haşlasa.Yunuslar peşime düşseler denizkızlarına sarılsam.Denizkızı benden hoşlansa çıksak.Çocuk yapsak.Sonra ben denizoğlanıyla basılsam Denizkızı denizoğlanını öldürse.Sonra mercanlar arasında saklansam kung fu panda gelse beni alsaksjafjoasjfklsdjgklsdajgklsdngkl NE YAŞIYOM LAN BEN Surprised Surprised Surprised
i-turker46
i-turker46
Musican

Mesaj tarafından Jon 12/3/2015, 23:09

ciddi ciddi okudum, ağlamaya gidiyorum.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından i-turker46 12/3/2015, 23:12

Jon demiş ki:ciddi ciddi okudum, ağlamaya gidiyorum.

ksdnsnfdgsdngkmsdngsdng Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Koptum Very Happy Very Happy Very Happy
i-turker46
i-turker46
Musican

Mesaj tarafından Tracer 12/3/2015, 23:38

ben de geliyorum can
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Parthenios 12/3/2015, 23:54

beni de alın ya of bende okudum ne diyo diyorum Crying or Very sad
Parthenios
Parthenios
Musican

Mesaj tarafından Zerrin 13/3/2015, 14:05

Bu kadar ballad şarkı içinde aranan kan gibi geldi Very Happy
Ama ben sevmedim. Suspect
Avia şeçilseydı diyecem ama bu kadar şarkı arasında çatur çutur yenirdi. Sad
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Parthenios 13/3/2015, 14:38

Fanlar olarak replay tuşunu öpüyoruz Laugh 4 Laugh 4 Laugh 4
Parthenios
Parthenios
Musican

Mesaj tarafından Hakan 13/3/2015, 16:11

Parthenios demiş ki:Fanlar olarak replay tuşunu öpüyoruz Laugh 4 Laugh 4 Laugh 4

Öpüyoruz valla Very Happy Sabah i'm a golden boy diye uyandım Very Happy
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Montana Max 15/3/2015, 15:16

İsrail böyle şeyler yollamazdı. Ermenistan ya da Yunanistandan bekliyordum böyle atakları. Bu şarkı benim için sonuncu sanırım Sad Çok kötü
Montana Max
Montana Max
Musican

5 sayfadaki 9 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

- Similar topics