The Netherlands'82 : Within Temptation - Shot In The Dark

+7
Tracer
GLaDOS
Farid M.
Jon
Kad
Onur
Merdd
11 posters

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

The Netherlands'82 : Within Temptation - Shot In The Dark Empty The Netherlands'82 : Within Temptation - Shot In The Dark

Mesaj tarafından Merdd 24/9/2015, 00:18

2.21

En son Merdd tarafından 24/9/2015, 00:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Merdd
Genel Yetkili

The Netherlands'82 : Within Temptation - Shot In The Dark Empty Geri: The Netherlands'82 : Within Temptation - Shot In The Dark

Mesaj tarafından Onur 24/9/2015, 00:23

Keşke biraz bekleseydin. Biraz üstüne gelecekler gibi. Senden yeni isimler görmek isterdim açıkçası.
Onur
Onur
Yönetici

The Netherlands'82 : Within Temptation - Shot In The Dark Empty Geri: The Netherlands'82 : Within Temptation - Shot In The Dark

Mesaj tarafından Merdd 24/9/2015, 00:26

Herkes kimleri kimleri gönderirken laf edilmediyse bana da laf edilmemeli,burda şarkıları yarıştırıyoruz,kişilerin ünlülüğünü değil kaldı ki ben eğer Hollandayı yönetiyor olmasaydım bu grubu asla duymazdım,duymamıştım da.
Ayrıca bu grupla yarışacağımı günler öncesinden belirtmiştimde...
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Onur 24/9/2015, 00:28

Herkese laf söyleniyor aslında. Hollanda'nın en ünlü gruplarından bu arada. Türkiye'ye falan da geldiler. Smile
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Merdd 24/9/2015, 00:29

Onur demiş ki:Herkese laf söyleniyor aslında. Hollanda'nın en ünlü gruplarından bu arada. Türkiye'ye falan da geldiler. Smile

tekrar söylüyorum daha geçen hafta şarkı araştırırken tanıdım grubu...
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Onur 24/9/2015, 00:35

Ben sana önceden biliyosun demedim ki. Öyle demiş gibi mi göründüm? Senin bilmemene şaşırdım sadece. Bunda bi sorun var mı? Diğer arkadaşların da yorumlarını görünce bana hak vereceksindir. Seni kırdım mı? Ama bu grup rock bilmem ne festivali ile istanbula gelmişti. Görmemiş olabilirsin pek tabii. Bu benim için sorun değil. Ama benle kavga ediyor gibiydin. Öyle miydin cidden? Öyleyse çok kırıldım. Neyse bu grubu severim. Başarılar. Smile
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Merdd 24/9/2015, 00:37

senle kavga etmiyorum asla sadece sitedeki bazı şeyler rahatsız etti 81.yarışmada bana haksızlık yapıldığını düşünüyorum recap konusunda,recap yapan kişi resmen şarkının en kötü yerini seçmiş inat yaparcasına,ilk 30 saniye seçilseydi daha iyiydi bunu dile getirirkende kara ekran çıksa daha çok oy alırdı dedim ve o kişi benimle dalga geçer vari bir cümleyle cevap veriyor,daha ne olsun
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Onur 24/9/2015, 00:40

Başkası ile olan durumuna karışamam. Küfür hakaret olmadığı sürece tabii. Aksi takdirde burası ilkokula dönecek. Smile
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Kad 24/9/2015, 00:48

Benim "ünlü" olayına yorumum şöyle olacak:
Within Temptation Musistar'ın 1. sezonunda yer almıştı, bu şarkı da 1. hafta olan Serbest Seçim haftasında yarışmıştı.

Ünlü bir isim gördüğümde, bilmediğim bir şarkısını görmek beni daha çok mutlu ediyor. Ünlü de olsa, keşif keşiftir. Razz

Ben severim. Diğer şarkıların nasıl olduğunu bilmiyorum ancak umarım puan verebilirim.
Başarılar Smile
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Merdd 24/9/2015, 00:49

teşekkür ederim Smile
Merdd
Genel Yetkili

1 sayfadaki 3 sayfası 1, 2, 3  Sonraki

- Similar topics