Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs

+4
Montana Max
Jóhanna
Tracer
Kad
8 posters

:: 1 - 50

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs Empty Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs

Mesaj tarafından Kad 5/5/2014, 19:46

MUSIVERSE SANGKONKURRENCE
Danimarka København '08

07. MŞY kupasını kaldırmaya hak kazanan Faroeli iki savaşçı, sizler için bir daha geliyor: Týr!

Kopenhag'a hoş geldiniz. Bu ziyaretinizi hiç unutamayacaksınız.
Size Danimarka'nın başkenti Kopenhag'ı iki (2) dakikada anlatıyoruz. Kaçırmayın, pişman olmayacaksınız!

Bu sene yarışma, 2 afişe sahip. Biri, ülkede kullanılacak olan Danca afiş, diğeri ise diğer ülkeler için evrensel olması amacıyla hazırlanmış İngilizce afiş.

#FARVESKÆROS
#COLORUS

Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs Ww0q6v

Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs 2rnx3ma

Danimarka'da gerçekleşecek mükemmel yarışma, iki deneyimli ismin ellerinde:
Carsten Bang & Camilla Ottesen!

Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs 23tjhja

Yarışma Kopenhag'ın ünlü arenalarından DR Concert Hall'da gerçekleştirilecek.

Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs Spectacular-copenhagen-concert-hall-architectures

Kopenhag'da müzik sizi renklendirecek!

En son Kadebostany tarafından 5/5/2014, 19:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kad
Kad
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs

Mesaj tarafından Tracer 5/5/2014, 19:54

Her şey harika olmuş Ulaş, ellerine sağlık!
#FARVESKÆROS
Tracer
Tracer
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs

Mesaj tarafından Jóhanna 5/5/2014, 20:08

Açık ara, şu ana kadar ki en iyi afiş! HER ŞEY MÜKEMMEL! I love you

#FARVESKÆROS
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 5/5/2014, 20:22

Afişi çok beğendim ben de. Ayrı bir ironi kend diliyle hiç yarışmamış bir ülke kendi dilinde afiş yapıyor. Şimdimi aklına geldi diline sahip çıkmak ha! ŞİMDİ Mİ!  Mad Anavatan Danimarkada olmaktan mutluyuz  Embarassed
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Tracer 5/5/2014, 20:26

etyiyentavşan demiş ki:Afişi çok beğendim ben de. Ayrı bir ironi kend diliyle hiç yarışmamış bir ülke kendi dilinde afiş yapıyor. Şimdimi aklına geldi diline sahip çıkmak ha! ŞİMDİ Mİ!  Mad Anavatan Danimarkada olmaktan mutluyuz  Embarassed

Dövseydin?! Hüee 
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Nirvana 5/5/2014, 20:32

HER ŞEY HARİKA . Danimarkada olmaktan çok mutluyuz . Ellerinize sağlık.
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 5/5/2014, 20:38

Orianna demiş ki:
etyiyentavşan demiş ki:Afişi çok beğendim ben de. Ayrı bir ironi kend diliyle hiç yarışmamış bir ülke kendi dilinde afiş yapıyor. Şimdimi aklına geldi diline sahip çıkmak ha! ŞİMDİ Mİ!  Mad Anavatan Danimarkada olmaktan mutluyuz  Embarassed

Dövseydin?! Hüee 
MGP haberlerine bakarsanız Norveç'in eski dili danimarkacaya ne kadar sahip çıktığını görecekseniz  Mad  Ayrıca Stian Barsnes-Simonsen oylarını danca verecek   Cool 

Musiverse Şarkı Yarışması - Kopenhag '08: #FarveskærOs Kil-4197
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Kad 5/5/2014, 20:50

Bir atar türü olarak Ömür Laugh 3
Teşekkürler yorumlar için. ^^
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Pan 5/5/2014, 21:45

herşey gerçekten çok iyi özellikle afişler ciddi anlamda çok başarılı oluyor yine onlardan birini görüyoruz Smile herkese başarılar.
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Jon 6/5/2014, 17:25

Arkadaşlar afişlerden biri Danimarka diğeri Birleşik Krallık için tasarlandı, sizi kırmamak için öyle yazmışlar cheers

Her şey harika, elinize sağlık. Çok beğendim bu organizasyonu.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics

:: 1 - 50