İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling

+11
Farid M.
OmerLD
Onur
Montana Max
Caspian
Parthenios
Remzi
CevatAslan
Merdd
Jóhanna
Jon
15 posters

3 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling'e kaç puan veriyorsunuz?

İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 I_vote_lcap63%İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 I_vote_rcap 63% 
[ 5 ]
İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 I_vote_lcap0%İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 I_vote_lcap0%İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 I_vote_lcap13%İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 I_vote_rcap 13% 
[ 1 ]
İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 I_vote_lcap13%İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 I_vote_rcap 13% 
[ 1 ]
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 8
Back

İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 Empty Geri: İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling

Mesaj tarafından Remzi 15/1/2016, 21:10

Greta'nın şarkısı çok minnoş Smile
Remzi
Remzi
Musican

İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling - Sayfa 3 Empty Geri: İzlanda: Greta Salóme - Hear Them Calling

Mesaj tarafından Onur 15/1/2016, 22:44

Alda'nın bu şarkısını @caspian a önermiştim. Bence ulusal final şarkısından güzel. Smile
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Montana Max 18/1/2016, 18:34

♥️♥️♥️♥️ Alda Dís Arnardóttir - Augnablik Bence pek hoş dinlenesi bir şarkı. Hem otantik hem de modern bir havası var. Beğendim Smile
♥️♥️♥️ Elísabet Ormslev - Á ný Fena değilmiş bu da.
♥️♥️ Erna Hrönn Ólafsdóttir & Hjörtur Traustason Diğer iki şarkıdan sonra sönük kalıyor. Kötü değil ancak vasat.
♥️♥️♥️ Erna Mist & Magnús Thorlacius Hoş bir akustik olmuş. Beğendim diyebilirim.
♥️ EVA - Ég sé þig Bunu beğenmedim açıkçası çok sıkıcı.
♥️ Greta Salóme Stefánsdóttir - Raddirnar Bu sefer olmayacak bence. Melodiler epik mi latin mi bilemedim. Hiç beğenmedim. 
♥️♥️ Helgi Valur Ásgeirsson - Óvær Melodiler güzel ancak sözler çok senkronizesiz biraz tuhaf.
♥️♥️ Ingólfur Þórarinsson - Fátækur námsmaður beğenemedim açıkçası. Bu tipde rock şarkıları çooook demode kalmadı mı?
♥️♥️♥️ Karlotta Sigurðardóttir - Óstöðvandi Bence kötü değil. Kazanabilme ihtimali de var. Kötü de olmaz. 
♥️ Pálmi Gunnarsson - Ég leiði þig heim Çok fena  Surprised
♥️ Sigga Eyrún - Kreisí  Suspect
♥️ Þórdís Birna Borgarsdóttir & Guðmundur Snorri Sigurðarson - Spring yfir heiminn sona doğru şarkılar salaklaşmaya başlamıştı zaten. Bunu da sevmedim.

Sonuç net; Alda kazanmalı
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Onur 18/1/2016, 18:41

Kubilay'a önerdiğim şarkıya bakın. Sad
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Jóhanna 19/1/2016, 21:02

Benim sıralamam

1. Karlotta Sigurðardóttir - Óstöðvandi | Bunu çok hoş buldum, seçildiği takdirde İngilizce'ye çevrilirse çok daha güzel olacaktır. Güzel, seçilebilir.
2. Greta Salóme Stefánsdóttir - Raddirnar | Ablamızın bence 2012'de Jónsi ile birlikte seslendirdiği o muazzam şarkısı kesinlikle bundan daha güzel fakat bu yaptığı şarkıyı da gayet tatlı buldum ben. Biraz daha düzen gerekiyor sanki.
3. Alda Dís Arnardóttir - Augnablik | Augnablik kelimesi İzlanda'nın banko kelimelerinden sanırım. Her sene illa bu isimde bir şarkı var. Ancak bu şarkıyı beğenmemde asla bir engel olmadı, şeker bir şarkı olmuş bu! ^^
4. Elísabet Ormslev - Á ný | Şarkıyı Greta yazmış, rakibine şarkı yazması güzel bir şey aslında. Very Happy Şarkıyı çok olmasa da beğendim.
5. Erna Hrönn Ólafsdóttir & Hjörtur Traustason - Hugur minn er | Bu kez beğenmedim Erna'yı. Geçen yıllarda hiç değilse soloydu, yanına aldığı adam berbat etmiş şarkıyı.
6. Sigga Eyrún - Kreisí | Ay bu ne böyle, kesinlikle 2012'de ki şarkısı daha güzeldi. Bunu beğenmedim çok tuhaf bir şarkı bence.
7. Þórdís Birna Borgarsdóttir & Guðmundur Snorri Sigurðarson - Spring yfir heiminn | Rap söylenen kısımlar korkunç. Niye alıyorsunuz böyle şarkıları ya? NEDEN?
8. Erna Mist & Magnús Thorlacius - Ótöluð orð | Seslerini bu kötü şarkıyla harcamışlar, gerçi ikisinin de sesi güzel değil o ayrı.
9. EVA - Ég sé þig | Öyle çok kötü diyemem, ama sevemedim bu şarkıyı.
10. Ingólfur Þórarinsson - Fátækur námsmaður | Beğenmedim, Disney Channel'ın teen dizi müziklerine benziyor. Fazla basit.
11. Helgi Valur Ásgeirsson - Óvær | Berbat kesinlikle. Hiç beğenmedim.
12. Pálmi Gunnarsson - Ég leiði þig heim | Hayır, ben sevmedim. İzlanda yine içimizi baymasa bari, olmamış.

İşin aslı, Raddirnar veya Óstöðvandi seçilmeli.
En kötü ihtimal Augnablik. Başka türlü İzlanda finale uzak.

En son Jóhanna tarafından 27/1/2016, 19:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 20/1/2016, 00:00

1.Elísabet Ormslev — Á ný Aralarında en iyisi ve çok güzel
2.Karlotta Sigurðardóttir — Óstöðvandi değişik ve sıradan gibi başları ama sonradan öne çıkıyo kazanabilir bence
3.Magnús Thorlacius — Ótöluð orð çok hoş ve şirin patlaması olsa 1.im olurdu
4.Greta Salome — Raddirnar beklediğimi bulamadım ama bağırmaları ve müzik çok güzel
5.Pálmi Gunnarsson — Ég leiði þig heim çok hoş kazanamaz ama güzel yine de
6.Alda Dis — Augnablik önündekilere göre daha sıradan kalıyo ondan anca buraya atabildim ama güzel
7.Sigga Eyrun — Kreisí farklı ve hoş 
8.Erna Hrönn — Hugur minn er bunda da kadın solo söylemeliydi adamın sesi hoşuma gitmedi
9.Helgi Valur — Óvær İngilizce olsa bu da favorilerimden olabilirdi ama hoş
10.Ingólfur Þórarinsson — Fátækur Námsmaður çok hoş ve dinlenebilir ama diğerleri daha iyi
11.Þórdís Birna Borgarsdóttir — Spring Yfir Heiminn kadın solo söylese favorimdi...
12.Hljómsveitin Eva — Ég sé þig ortalama ama kötü yanı da çok 
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Farid M. 5/2/2016, 14:54

Söngvakeppnin SEMI FINAL 1

1-Karlotta Sigurðardóttir - Óstöðvandi:Ulusal finali kazanma adayı bence I love you
2-Erna Hrönn Ólafsdóttir and Hjörtur Traustason - Hugur minn er:Ulusal finalde finale çıkabilecek bir şarkı.
3-Ingólfur Þórarinsson - Fátækur námsmaður:Bu tarz pek sevmem ama bana güzel geldi.
-----
4-EVA - Ég sé þig:Ortalama
5-Sigga Eyrun - Kreisí:Sevemedim
6-Greta Salóme Stefánsdóttir - Raddirnar:Umduğumu bulamadım maalesef. Tam bi İzlanda havası var ama şarkı olmamış.
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 5/2/2016, 15:03

Jóhanna demiş ki:[/b] | Augnablik kelimesi İzlanda'nın banko kelimelerinden sanırım. Her sene illa bu isimde bir şarkı var.

Ögonblik ya da Øjneblik'den geliyor. Bakış demek sanırım diye düşündüm Very Happy
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 5/2/2016, 15:05

Montana Max demiş ki:
Jóhanna demiş ki:[/b] | Augnablik kelimesi İzlanda'nın banko kelimelerinden sanırım. Her sene illa bu isimde bir şarkı var.

Ögonblik ya da Øjneblik'den geliyor. Bakış demek sanırım diye düşündüm Very Happy

An demekmiş nasıl da sallamışım. Laughing
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 6/2/2016, 23:50

3 finalistte güzeldi Very Happy bakalım neler olacak
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

3 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

- Similar topics