İsrail: Hovi Star - Made Of Stars

+3
OmerLD
canreyhan
Jon
7 posters

3 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

İsrail: Hovi Star - Made Of Stars'a kaç puan veriyorsunuz?

İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 I_vote_lcap0%İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 I_vote_lcap0%İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 I_vote_lcap33%İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
[ 0 ]
İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 I_vote_lcap67%İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 I_vote_rcap 67% 
[ 2 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 3
Back

İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 Empty Geri: İsrail: Hovi Star - Made Of Stars

Mesaj tarafından Jon 3/3/2016, 23:50

beklenen oldu, kimse şaşırmamıştır bence Very Happy
aralarında en iyilerinden biriydi, iddialı olmasa da güzel bir şarkı.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 Empty Geri: İsrail: Hovi Star - Made Of Stars

Mesaj tarafından Merdd 4/3/2016, 00:03

güzel ama tek düze , final göremeyebilir.
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından elayz 4/3/2016, 00:05

o ergen Nadav gördüyse finali bunun da haydi haydi olması lazım finalde Can

hiç kimse bir rak bishvilo olamaz kahve
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 4/3/2016, 00:36

Montana Max demiş ki:Benim sıralamam
1. Ella Daniel - Somebody Out There
2. Hovi Star - Made of Stars
3. Gil Hadash - Follow the Sun
4. Nofar Salman - Made of Stars

Özellikle 1 ve 2. sıradamdakileri çok beğendim. Umarım onlardan biri kazanır. Ben Hovi Starın kazanacağını düşünüyorum  Smile

İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 1f44f  İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 1f44f  İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 1f44f  İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 1f44f  İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 1f44f  İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 2338070967 Aferin bu üyeye. Bilmemkaçıncı nf kazanını da bilmişşşşş
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından elayz 4/3/2016, 00:40

Montana Max demiş ki:
Montana Max demiş ki:Benim sıralamam
1. Ella Daniel - Somebody Out There
2. Hovi Star - Made of Stars
3. Gil Hadash - Follow the Sun
4. Nofar Salman - Made of Stars

Özellikle 1 ve 2. sıradamdakileri çok beğendim. Umarım onlardan biri kazanır. Ben Hovi Starın kazanacağını düşünüyorum  Smile

İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 1f44f  İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 1f44f  İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 1f44f  İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 1f44f  İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 1f44f  İsrail: Hovi Star - Made Of Stars - Sayfa 3 2338070967 Aferin bu üyeye. Bilmemkaçıncı nf kazanını da bilmişşşşş

Alkış Alkış Alkış king
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Hakan 6/3/2016, 13:48

Hovi Star şarkısını değiştiriyor.
Hem fanlar hem de İsrail delegasyonu şarkıdan mutlu değiller.İnternette fanların kampanya başlatmasının ardından Hovi Star tekrar stüdyoya girecek ve ulusal finalde 3. olan "Somebody out there" şarkısını söyleyecek. Daha sonra iki şarkıdan biri seçilecek.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Jon 6/3/2016, 13:54

Hakan ben de tam haberi paylaşacaktım Very Happy
O şarkıyı sevmişler ve seçmişler şimdi 3. olana geri dönmek çok komik değil mi ya, merakla bekliyorum nolacak Very Happy
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Hakan 6/3/2016, 13:57

Jon demiş ki:Hakan ben de tam haberi paylaşacaktım Very Happy
O şarkıyı sevmişler ve seçmişler şimdi 3. olana geri dönmek çok komik değil mi ya, merakla bekliyorum nolacak Very Happy

Bence de komik. Sonuçta yarışan şarkılar başından beri belliydi. Başta o şarkıyı bu çocuğa verselerdi o zaman akılları neredeydi. Malta'da da aynı şey oldu. Resmen ulusal finale katılan diğer adaylara haksızlık yapıyorlar.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Merdd 6/3/2016, 14:02

Asla bi golden boy olamayacak.
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Hakan 6/3/2016, 14:05

Merdd demiş ki:Asla bi golden boy olamayacak.

Aynen Smile İsrail Golden Boy'un üzerine çıkamayacak. Keşke bu yıl da oynak bir şarkı ile katılsalardı. Türkiye'nin yokluğunu unuttururlardı.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

3 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

- Similar topics