Musiverse Şarkı Yarışması - Paris '02: Sonuçlar!

+8
Kad
strangeric
dancerinthedark
Nirvana
Montana Max
Jon
Neyde
bringmethehorizon
12 posters

:: 1 - 50

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Musiverse Şarkı Yarışması - Paris '02: Sonuçlar! Empty Musiverse Şarkı Yarışması - Paris '02: Sonuçlar!

Mesaj tarafından bringmethehorizon 31/3/2014, 00:04

Musiverse Şarkı Yarışması - Paris '02: Sonuçlar! Ea9Gvz
Musiverse Şarkı Yarışması
Fransa '02: Paris

24 ülkenin katılımıyla gerçekleşen 2. MSC, 21 ülkenin oylarıyla sonuçlandı. Oylarını göndermeyen İsviçre'nin İsviçre oyları istek üzerine ilk 10'a dağıtıldı. Oylarını vermeyen diğer ülkeler, İspanya İspanya, Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi ve İrlanda İrlanda diskalifiye olmuştur.

SONUÇLAR.

Lütfen sonuçları açık edecek yorumları HIDE kodu ile yazınız.
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Paris '02: Sonuçlar! Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Paris '02: Sonuçlar!

Mesaj tarafından Neyde 31/3/2014, 00:19

oy veren herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar hayatımda ilk defa bir sanal yarışmada 1. oluyorum
Neyde
Neyde
Musican

Musiverse Şarkı Yarışması - Paris '02: Sonuçlar! Empty Geri: Musiverse Şarkı Yarışması - Paris '02: Sonuçlar!

Mesaj tarafından Jon 31/3/2014, 00:21

Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Montana Max 31/3/2014, 00:29

Güzel sonuçlar. Komşu İsveçe çok çok teşekkür ederiz  I love you Birinciye de tebrikler
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Nirvana 31/3/2014, 00:48

Sonuclar Macaristan icin berbat olmus! Acaba sarkilar dinlendimi?!
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından Misafir 31/3/2014, 00:59

Oy verenlere teşekkür ederim. Litvanya
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından dancerinthedark 31/3/2014, 01:01

Sevdiğim bir şarkı kazanmış, sevindim. Tebrik ederim. Smile
Başta Estonya ve İtalya olmak üzere Fransa'dan oylarını esirgemeyen ülkelere sevgiler, saygılar. Smile
dancerinthedark
dancerinthedark
Musican

Mesaj tarafından strangeric 31/3/2014, 10:19

Hollanda'nın kazanacağı zaten kesin idi. Bu tip Türk ve international sitelerde Hunter ve Indila'nın şarkısı acayip popüler şu sıralar. Nitekim ben de 10 puanımı vermiştim. Almanya'nın şarkısını dinlemekteyim ama şu an.

Ve, İsrail niye hep* unutuluyor? Sad Bunlar elimizdeki eh iyi şeyler, bir ilk on görmek en büyük hayalimiz.

*Bu tip sitelerde hiç ilk on yapamıyoruz maalesef. Crying or Very sad
strangeric
strangeric
Musican

Mesaj tarafından Kad 31/3/2014, 11:13

Zorlu bir yarışmaydı, kabul edelim! 24 şarkının yaklaşık 20 tanesini beğenmiştim, kim kazansa hak idi adeta. Kendimi de ilk 10 içinde beklemiyordum açıkcası, şaşırdım diyebilirim.

İzlanda İzlanda olarak herkesi tebrik ediyorum, 3. yarışmada görüşmek üzere Smile
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Remzi 31/3/2014, 15:02

4. olmuşuz.  Laughing 
Oy veren herkese teşekkür etmek istiyorum!
Kazananı da tebrik ederim! Smile
Remzi
Remzi
Musican

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics

:: 1 - 50