Letonya: Aminata - Love Injected

+11
bringmethehorizon
Tracer
Nirvana
Zerrin
OmerLD
Jon
Jóhanna
Kavkasiuri
Caspian
Farid M.
Montana Max
15 posters

3 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Aminata - Love Injected'a kaç puan veriyorsunuz?

Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_lcap31%Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]
Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_lcap15%Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_lcap15%Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_rcap 15% 
[ 2 ]
Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_lcap0%Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_lcap0%Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_lcap8%Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_rcap 8% 
[ 1 ]
[ 0 ]
Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_lcap31%Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 I_vote_rcap 31% 
[ 4 ]

Toplam Oylar : 13
Back

Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 Empty Geri: Letonya: Aminata - Love Injected

Mesaj tarafından Nirvana 24/2/2015, 01:09

Jóhanna demiş ki:Ay baltıklar bir coştu pir coştu Laugh 3

Gecen yildan sonra norm4l Very Happy
Nirvana
Musican

Letonya: Aminata - Love Injected   - Sayfa 3 Empty Geri: Letonya: Aminata - Love Injected

Mesaj tarafından Farid M. 24/2/2015, 18:51

:/ :/ :/ Antra Stefacka :/ :/ Buunuda beğendim gibiiiiiiiii/gibiii
Farid M.
Farid M.
Musican

Mesaj tarafından bringmethehorizon 15/3/2015, 18:31

Güzel olmaya çalışmış ama olamamış bence. Özellikle ses buna müsade etmemiş gibi. Laugh 3
bringmethehorizon
bringmethehorizon
Musican

Mesaj tarafından Zerrin 19/3/2015, 23:15

Yf'de yazık edilecek şarkı.
Zerrin
Zerrin
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 23/3/2015, 17:54

Bunu ya elerler ya da kılpayı geçer ama elenecek gibi geliyor sanki.
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Kad 2/4/2015, 20:49

Aminata ya bu şarkıyı gerçekten iyi okuyacak ve Letonya'yı 6 yıllık aradan sonra finale taşıyacak...

Ya da korkunç bir performansla 2. bir Aisha vakası yaşatıp YF sonlarında kalacak.

Favorim MNTHA'ydı, ancak kazanamayacağını - kazansa bile başarılı olamayacağını biliyordum. ESC buna o kadar da hazır değil ulan, alıştıra alıştıra gelin.

Aminata ve Markus Riva'yı beğenmiştim. Aminata'nın sahnede biraz zorlandığını düşünüyorum ama. Umarım ESC sahnesinde yalpalamaz.
Kad
Kad
Musican

Mesaj tarafından Tracer 16/5/2015, 23:31

Bu şarkı GERÇEKTEN HARİKA! Sizce de öyle değil mi?
YF'de elenirse üzüleceğim. Özellikle İsrail çıkıp bu şarkı çıkamazsa NET üzüleceğim.
Sahneleme çok iyi, Letonya adına her şey çok uygun gözüküyor. Aminata'nın elbisesi biraz arabeske kaçsa da yerinde bence. Sahnenin rengi ile uyumunu cidden beğendim, şarkı ve Aminata uyumuna girmeyeceğim bile. Letonya finali hakediyor, hakediyor, hakediyor...
Tracer
Tracer
Musican

Mesaj tarafından Jon 16/5/2015, 23:44

BENCE DE ÖYLE AYNEN KATILIYORUM I love you :3
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Kavkasiuri 16/5/2015, 23:51

Bir an şarkıma yorum yapıldı sandım. :hehe:

Bu arada bu performansı beğendim ve de Ulaş'a sonuna kadar katılıyorum. Tespit tamamı ile doğru, çünkü Letonya bu hadiseleri yıllardır yaşıyor. Ya çok kötü bir şarkı ve iyi bir performans ile, ya da çok iyi bir şarkı ve kötü bir performans ile eleniyor. Misallerini fazlasıyla sayabiliriz. Her neyse, jüriden alacağı puan çok önemli ki Letonya jürilerde ne kadar başarılı olursa o kadar avantajlı olacaktır. Ama ben MNTHA'nın seçilmemesine çok üzülmüştüm. Avrupa tarz görecekti tarz, ama başarı hırsına yenik düşen Letonya bakalım perşembe gecesi neler görecek.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Kad 17/5/2015, 16:44

MUHTEŞEM OKUMUŞ?!?!!?!
E Letonya finali görsün artık ayıptır.
Kad
Kad
Musican

3 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

- Similar topics