Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices

+15
Kad
Jóhanna
bringmethehorizon
Jon
Pan
Merdd
Tracer
Hakan
OmerLD
Parthenios
Caspian
Zerrin
Onur
Farid M.
Montana Max
19 posters

8 sayfadaki 9 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Polina Gagarina - A Million Voices\'e kaç puan veriyosunuz?

Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 I_vote_lcap78%Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 I_vote_rcap 78% 
[ 7 ]
Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 I_vote_lcap11%Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 I_vote_lcap0%Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 I_vote_lcap0%Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 I_vote_lcap11%Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 I_vote_rcap 11% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 9
Back

Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 Empty Geri: Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices

Mesaj tarafından Tracer 16/5/2015, 18:53

Kısa bir yorum yazacağım:
Şarkıyı çok fazla sevmiyorum, provası da ortalama olmuş bence ahım şahım bir şey niçin bu kadar sıçradı bu kadın anlamıyorum ben. İlk 10'a girerse gıkımı çıkartmam ama ilk 5 biraz fazla kaçar bence Rusya'ya bu yıl.
Tracer
Tracer
Musican

Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices - Sayfa 8 Empty Geri: Rusya: Polina Gagarina - A Million Voices

Mesaj tarafından Montana Max 20/5/2015, 21:54

Son kısıma doğru çok kötüydü bence. Hatta tam olarak sesinin kısıldığı yerde ne olduğunu anlamadım. Seyircilere mi söyletmek istedi bilemedim. Muhtemelen bu yf'nin birincisi Rusya oldu. Ancak Performans olarak Estonyanın gerisinde. Smile Şarkıyı seviyorum ama Rusyanın kazanmasını istemiyorum
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Caspian 20/5/2015, 22:11

Rusya bu yıl sürpriz yaptı ve finalde de bizi şaşırtacak eminim.
Ben seviyorum şarkıyı, ama ilk 3 ı-ıh :\
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Hakan 24/5/2015, 14:55

Rusyaya giden her oya üzüldüm..şarkı çok iyi kabul ama o sahte göz yaşlarını gördükçe çıldırdım.

veee iyi ki kazanmadı!
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Remzi 24/5/2015, 15:32

Sahte göz yaşları mı?
Polina cok samimi ve icten biri, bunu gorduk zaten.
Asla sahte degildi. Polina bir seyleri basarmis ki basardi da, siz de cekememeye devam edin. Smile
Remzi
Remzi
Musican

Mesaj tarafından Kavkasiuri 24/5/2015, 15:51

O göz yaşını döken Danimarkalı yada Belçikalı olsa içten dökülmüş bir gözyaşı olacaktı değil mi? Emperyalist ve aşırı sağcıları Ukrayna'nın elinden kurtarmak için içerideki Ruslara destek veren Rusya emperyalistti, tabii. Akdeniz'de her gün yüzlerce mülteci ölürken ses çıkarmayıp bile bile onları ölüme terk eden AB barışçıl, öyle mi? Kusura bakmayın da sizin bu çifte standart anlayışınızı.
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından Pan 24/5/2015, 16:07

Kavkasiuri demiş ki:O göz yaşını döken Danimarkalı yada Belçikalı olsa içten dökülmüş bir gözyaşı olacaktı değil mi? Emperyalist ve aşırı sağcıları Ukrayna'nın elinden kurtarmak için içerideki Ruslara destek veren Rusya emperyalistti, tabii. Akdeniz'de her gün yüzlerce mülteci ölürken ses çıkarmayıp bile bile onları ölüme terk eden AB barışçıl, öyle mi? Kusura bakmayın da sizin bu çifte standart anlayışınızı.
Avrupa zaten ne kadar barış ve sevgi dolu olduğunu Macaristan'a olan ilgisizliği ile bu sene ispatladı. tek yüksek puan veren ülke Estonya.
Pan
Pan
MusiPan

Mesaj tarafından Kavkasiuri 24/5/2015, 16:10

Pan demiş ki:
Kavkasiuri demiş ki:O göz yaşını döken Danimarkalı yada Belçikalı olsa içten dökülmüş bir gözyaşı olacaktı değil mi? Emperyalist ve aşırı sağcıları Ukrayna'nın elinden kurtarmak için içerideki Ruslara destek veren Rusya emperyalistti, tabii. Akdeniz'de her gün yüzlerce mülteci ölürken ses çıkarmayıp bile bile onları ölüme terk eden AB barışçıl, öyle mi? Kusura bakmayın da sizin bu çifte standart anlayışınızı.
Avrupa zaten ne kadar barış ve sevgi dolu olduğunu Macaristan'a olan ilgisizliği ile bu sene ispatladı. tek yüksek puan veren ülke Estonya.
+123456789
Kavkasiuri
Baltician

Mesaj tarafından OmerLD 24/5/2015, 16:23

Polina'nın canlısını hiç bir zaman beğenemeyeceğim esc den öncede berbattı esc dede berbattı o canlıyla nasıl 2.olabildi şaşırdım ama kazanmasını isterdim çok heyecanlıydı hata yarı finale oranla daha az yaptı sonda ağlamasının yapmacık olmadığı çok belliydi
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Caspian 24/5/2015, 23:10

Ne oluyor ya?
Neler saçmalıyorsunuz siz, şaşkınlıkla okuyorum.
Danimarka olsa şey olurmuş şu olurmuş neyin kafası bu?
Polina çok heyecanlıydı ve duygusallaştı ağladı, bana da samimi geldi mi geldi, kime ne?
Danimarka'yı da samimi bulurum Rusyayı da.
Hala Heroes'un galibiyetini sindiremiyorsunuz siz.
Caspian
Caspian
Musican

8 sayfadaki 9 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

- Similar topics