İzlanda: María Ólafs - Unbroken

+10
Zerrin
Tracer
OmerLD
Nirvana
Caspian
Jóhanna
Jon
Merdd
Montana Max
Kad
14 posters

2 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

María Ólafsdóttir - Unbroken'a kaç puan veriyorsunuz?

İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_lcap60%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_rcap 60% 
[ 6 ]
İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_lcap0%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_lcap0%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_lcap10%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_lcap10%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_lcap20%İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 10
Back

İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 Empty Geri: İzlanda: María Ólafs - Unbroken

Mesaj tarafından Jóhanna 26/1/2015, 16:54

Yorumlarım ise şu şekilde;

Myrkrið hljótt; Tipik bir Erna Hrönn şarkısı. Bu kadının tarzını sevdiğim için şarkısını da beğendim haliyle. Superfinal turunda olmalı diye düşünüyorum.
Augnablik; Pek bi sakin çıktı şarkı. Kendi yarıfinalindeki iğrenç ötesi şarkıların arasında iyi kalıyor, o sebeple finalde olmalı ama daha yukarısına hiç gerek yok.
Í síðasta skipti; Sıralama yapmak durumunda olduğum için 3. sıraya istemeden yerleştirdiğim bir şarkı. Kötünün bir tık üstü sadece.
Í kvöld; Tatlı, hoş fakat bunlar sökmüyor artık ESC'de. Kusura bakma tatlım.
Piltur og stúlka; Tamamını dinleyemeden kapattım, evlilik programına katılan orta yaş sendromu yaşayan katılımcılara benziyorlar ayrıca.
Þú leitar líka að mér; Berbat bir şarkı daha. Hiçbir şeyini beğenmedim.
Fyrir alla; Neden bilmiyorum ama ben bu şarkıya bayıldım ya. Bi oynaştım bi şeyler kıpırdadı, çok hoşuma gitti yani. I love you
Aldrei of seint; Karı çocuğu doğurdu koştu yine sahnelere. Hayatım şarkı gayet hoş, ama dön evine o çocukla ilgilen azıcık sen.
Lítil skref; Evet, hoş bir şarkı bu da. Fakat sadece hoş, ekstra bir albenisi yok.
Fjaðrir; Beğenmedim bunu.
Milljón augnablik; İzlanda'nın kalitesini altlara çeken bir şarkı daha. Olmamış.
Brotið gler; STAHP. KORKUNÇ.

Sonuç olarak ikinci yarı final ilkine nazaran daha iyi gibi geliyor bana. İzlanda bu yıl yine beklediğimin altında.

En son Jóhanna tarafından 31/1/2015, 21:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jóhanna
Jóhanna
Musican

İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 Empty Geri: İzlanda: María Ólafs - Unbroken

Mesaj tarafından Caspian 31/1/2015, 20:19

Haukur Heiðar Hauksson - Milljón augnablik
María Ólafsdóttir - Lítil skref
Regína Ósk - Aldre of seint
Stefanía Svavarsdóttir - Augnablik
SUNDAY - Fjaðrir

beğendiğim adaylar.
Net bir favorim ise sanırım yok.
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Jon 8/2/2015, 00:30

İZLANDA FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU!
14 Şubat'ta Viyana biletinini bu adaylardan biri kapacak.

İzlanda: María Ólafs - Unbroken - Sayfa 2 10968302_444592915698513_525294596136925075_n

Friðrik Dór – Í siðasta skipti
Björn og félagar – Piltur og stúlka
Elín Sif – Í kvöld
Cadem – Fyrir alla
Sunday – Fjaðrir
María Ólafsdóttir – Litil skref
Haukur Heiðar – Milljón augnablik
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Nirvana 8/2/2015, 05:05

şarkıları ingilizceye çevrilecek mi?
Nirvana
Musican

Mesaj tarafından Jon 8/2/2015, 11:31

Kural mi bilmiyorum ama kazanan sarki genelde bir ingilizce sarki yapip onla katiliyor. Pek takip etmediğim icin bilemicem ama.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Merdd 14/2/2015, 20:07

İzlanda, bugün temsilcisini seçiyor...
Merdd
Genel Yetkili

Mesaj tarafından OmerLD 14/2/2015, 23:29

Feathers le Dance Again gitti ya  Crying or Very sad
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Jóhanna 14/2/2015, 23:44

Superfinaldeki iki şarkı da İngilizce'ye çevirilince güzel olmuşlar.
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından OmerLD 15/2/2015, 00:11

İzlanda
İzlanda şarkısını seçti

Bence 11-22 arasında olurlar her zaman ki gibi, orta derece bir şarkı.

En son OmerLD tarafından 15/2/2015, 00:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Jóhanna 15/2/2015, 00:14

Şükür, bu kez doğru seçim yaptılar yıllar üzerine. Very Happy Çok iyi oldu bu. I love you
Jóhanna
Jóhanna
Musican

2 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics