Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone

+7
Parthenios
OmerLD
Jóhanna
Onur
Montana Max
Merdd
Jon
11 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone'a kaç puan veriyorsunuz?

Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 I_vote_lcap20%Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 I_vote_lcap20%Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]
[ 1 ]

Toplam Oylar : 5
Back

Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 Empty Geri: Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone

Mesaj tarafından Parthenios 22/2/2016, 13:45

Snippet videolarda benden o zaman Very Happy

Joe & Jake - You're Not Alone

Bianca - Shine a Little Light

Dulcima - When You Go

Matthew James - A Better Man

Darline - Until Tomorrow

Karl William Lund - Miracle

En son Parthenios tarafından 22/2/2016, 14:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Parthenios
Parthenios
Musican

Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 Empty Geri: Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone

Mesaj tarafından OmerLD 22/2/2016, 14:04

bütün şarkılar açıklandı sıralamam:

1.Matthew James en güzeli ama tam emin olamadım
2.Darline çok iyi 
3.Dulcima çok hoş 
4.Bianca güzel
5.Karl William Lund güzel gibi
6.Joe & Jake ortalama bir şarkı

Daha iddialı şeyler bekliyordum açıkçası bilemedim
OmerLD
OmerLD
Yetkili

http://snne.com

Mesaj tarafından Hakan 22/2/2016, 17:10

1. Joe and Jake - You're Not Alone : Beklediğimden iyi. Evet şarkının pek bir farklılığı yok ama kötü de değil gayet hoş. Hele ki UK şarkılarını düşündüğümüzde elle tutulur bir şarkı.

2.Bianca - Shine A Little Light : Bu da hoş ama beni çok etkilemedi. İddiasız.

3.Karl William Lund - Miracle : Bunun için de hoş diyebilirim diğerlerine göre daha etkileyici gibi.

Dulcima - When You Go : Kötü değil ama çok sıradan. Malta'nın göndereceği tipte bir seçim Very Happy

Matthew James - A Better Man : Kötü değil ama bir numarası yok etkileyici bir yanı yok.

Darline - Until Tomorrow : Hoş diyebilirim o kadar. İddiasız. Çok dinleyince sıkacak türden.

özetle... bu kadar birbirine benzeyen şarkıyı nereden bulmuşlar merak ettim.

Neyse seçilmesini istediğim şarkı Joe and Jake - You're Not Alone bu olmazsa Bianca - Shine A Little Light bu da olmazsa Karl William Lund - Miracle.
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Jon 22/2/2016, 18:12

şarkıların full versiyonlarını da atabilir misiniz buraya? :3
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Hakan 22/2/2016, 19:45

You Decide!

Hakan
Hakan
Genel Yetkili

Mesaj tarafından Jon 22/2/2016, 20:29

Şarkıları dinledim, işte benim TOP 6 listem:

#1 Darline - Until Tomorrow | inşallah bunu seçerler, harika I love you
#2 Dulcima - When You Go | bunu da çok sevdim.
#3 Karl William Lund - Miracle | listemin bir altındaki şarkıya benzettim, hoş.
#4  Joe and Jake - You're Not Alone | listemin bir üstündeki şarkıya benzettim, hoş.
#5 Bianca - Shine A Little Light | sıkıldım bu tarz şarkılardan ya.
#6 Matthew James - A Better Man | 2000 başlarında iddialı olabilecek bir şarkı gözümde, sıkıcılaştı.
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından Caspian 22/2/2016, 20:38

Miracle diyorum ben I love you
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından elayz 22/2/2016, 20:58

Miracle
Until Tomorrow
Shine A Little Light hoşuma giden şarkılar oldu ama Miracle bir tık önde gibi duruyor şimdilik
elayz
elayz
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 26/2/2016, 00:21

Bianca - Shine A Little Light; Şarkı hoş bence. Yalnız iddialı değil pek. Tipik bir britpop  Smile Yazarlarından biri Leona Lewismiş.
Darline - Until Tomorrow; Güzel bir country-pop genel de bu tip şarkıları İrlanda nf'sinde görüyorduk. Seçilirse kötü bir seçim olmaz bence.
Dulcima - When You Go; İrlanda düğün müziği türündeymiş bu şarkı. Bir yaşıma daha girdim  Neutral confused Bu şarkı da hoş
Joe & Jake - You're Not Alone; Gerçekten çok güzel  Love Çok güzel bir seçim olabilir bu kazanırsa.
Karl William Lund - Miracle; Bu şarkıyı da beğendim ben ama aslında daha çok dikkatimi çeken çocuk. Dudakları ve saçları dehşet güzel. Bayıldım ben bu gingere Birleşik Krallık: Joe & Jake - You're Not Alone - Sayfa 2 Gingeremoji
Matthew James - A Better Man; Bu şarkı çok kült bir britanyapopu örneği bence. Özellikle Will Young'un şarkılarını fazlasıyla andırıyor. Beğendim ben.

Şarkılar genel olarak iyi. 6 şarkının 4ünü bilhassa pek beğendim. Ancak en çok istediğim şarkı You're not alone ardından da Until tomorrow  Embarassed
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Hakan 26/2/2016, 00:25

You're not alone'u seven tek ben değilmişim Very Happy
Hakan
Hakan
Genel Yetkili

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics