Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love

+11
Caspian
Parthenios
Onur
Jóhanna
canreyhan
Hakan
Nirvana
Kad
Merdd
Montana Max
Jon
15 posters

2 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love'a kaç puan veriyorsunuz?

Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_lcap29%Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_lcap14%Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_lcap0%Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_lcap14%Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_lcap29%Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 I_vote_rcap 29% 
[ 2 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 1 ]

Toplam Oylar : 7
Back

Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 Empty Geri: Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love

Mesaj tarafından Jon 10/1/2016, 22:36

Spotify dışında başka dinleme linki yok mu? Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 1f61e
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 Empty Geri: Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love

Mesaj tarafından Jon 10/1/2016, 22:57

Dailymotion'dan hepsini bir kanal yüklemiş:

David Jay “Rays of Sunlight” Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 2869353898 DİNLE!
Simone “Heart Shaped Hole” Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 2869353898 DİNLE!
Muri & Mario “To Stjerner” Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 2869353898 DİNLE!
Sophia Nohr “Blue Horizon” Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 2869353898 DİNLE!
Veronicas Illusion “The Wrong Kind” Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 2869353898 DİNLE!
Lighthouse X “Soldiers of Love” Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 2869353898 DİNLE!
Kristel Lisberg “Who Needs A Heart” Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 2869353898 DİNLE!
Jessica “Break it Good” Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 2869353898 DİNLE!
Bracelet “Breakaway” Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 2869353898 DİNLE!
Anja Nissen “Never Alone” Danimarka: Lighthouse X - Soldiers of Love - Sayfa 2 2869353898 DİNLE!
Jon
Jon
Musican

https://www.youtube.com/watch?v=u4FF6MpcsRw

Mesaj tarafından canreyhan 11/1/2016, 06:54

Simone galp galp
canreyhan
canreyhan
Musican

Mesaj tarafından Jóhanna 14/1/2016, 16:54

Benim sıralamam

1. Simone Egeriis - Heart Shaped Hole | Emmelie'ye kaybetti, fakat bu kez alır bence. Şarkıyı çok beğendim, öbüründen daha güzel kesinlikle.
2. Anja Nissen - Never Alone | Gayet sevdim ben, Anja'yı önceden biliyordum zaten. Danimarka bu şarkıdan yana seçimini yaparsa hiç fena olmaz aslında. Smile
3. Kristel Lisberg - Who Needs a Heart | Kristel Lisberg'i görünce heyecan basmıştı, heyecanım boşuna değilmiş. Cidden iyi bir iş çıkarmış ortaya, oldukça güzel bir şarkı.
4. Sophie Nohr - Blue Horizon | Bu şarkıyı da beğendim, ilk 3'üm kadar olmasa da. Şirin, hoş.
5. Veronicas Illusion - The Wrong Kind | Sadece eğlenceli bulduğum için bu kadar yükseğe koydum, hiçbir şekilde bi güzelliği yok şarkının.
6. Jessica - Break It Good | Pek beğenmedim, kızın sesi çok rahatsız ediyor.
7. Lighthouse X - Soldiers of Love | Hayır, hayır, hayır. Bunu da sevemedim.
8. David Jay - Rays of Sunlight | Zaten Sunlight var artık, ışığı her yeri sarıyor (Nicky'ye selam olsun I love you) o yüzden gerek yok sana, sevmedim ben.
9. Bracelet - Breakaway | Sevmedim, illa şöyle şarkıları tıkıştıracaklar. Duramazlar yoksa.
10. Muri & Mario - To Stjerner | Bunu da beğenmedim, aslında ses fena değil ama o melodiler berbat kesinlikle.

Sadece 4 şarkıyı beğendim, onlarda ilk 4'ümü oluşturuyor zaten.
Simone Egeriis, Anja Nissen veya Kristel Lisberg üçlüsünden biri gitmeli Stockholm'e.
Jóhanna
Jóhanna
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 14/1/2016, 19:53

Bu sene şarkıları hiiiiç beğenmedim ama açıklanan yazarlar da bir o kadar iyi yazarlarmış. Özellikle Nanne Grönval, Jimmy Janson gibi Melodifestivalen ve Marie Keis Uhre, Christoffer Lauridsen, Bryan Rice, Emmelie de Forest gibi MGP katılımcıları şarkı yazarı bunların yanında da D. Stassos, Peter Boström, Jonas Gladnikof, Rune Westberg, Søren Bregendal , Peter Boström, Engelina Larsen gibi isimler var. Eminim ki bu isimler şarkılardan önce açıklansa herkes Danimarkayı birinci ilan edebilirdi lakin Danimarka bence bu şarkılarla finale çıkmayı haketmeyecek gibi.

Benim şarkılara göre Ratelerim şu şekilde;
♥️ Anja Nissen - Never Alone Şarkı adeta iki kelime üzerine kurulu. Neveraloneneveraloneneveraloneneveraloneeeeeeeee
♥️♥️♥️ Bracelet - Breakaway Açıkcası diğer şarkılara göre biraz daha iyi ama Nanne yazıcı be bu kadar mı vasat olur. Şaşırdım valla çok hem de
♥️ David Jay - Rays Of Sunlight MGP genel koordinatörünün Cutfather olması nedenli seçilmiş torpilli bir şarkı. Sonny Pedersen de denemişti böyle uyduruk bir şarkıyla şansını 2014de. Bryan ice görmek istemiyorum artık lütfen.
♥️ Jessica - Break It Good bu şarkı üzerine kafa patlatılmayı bile haketmiyor. Carribean aptal bir de melodisi var ne alaka şimdi? Surprised
♥️♥️ Kristel Lisberg - Break It Good Maalesef Kristelin de şarkısı başarılı değil. Belki zamanla sevebilirim belki de şu yaşadığım hayal kırıklığından notum böyle kıt.
♥️♥️♥️ Lighthouse X - Soldiers Of Love Bu şarkıyı beğenmeye başladım. Tam bir EMD Im no romeo.  Neutral
♥️ Muri & Mario - To stjerner inanılmaz derece s*kko bir şey. Sanırım şu ana kadarki en kötü MGP şarkısı. Yıkılıyor dandiklikten basitlikten.
♥️♥️♥️ Simone - Heart Shaped Hole Bu şarkıda bir Elenanın Survivor etkisi var sanki. Çok beğenmedim ben açıkcası. Sanna Nielsen'in de favorisiymiş hiç şaşırmadım.
♥️♥️♥️ Sophia Nohr - Blue Horizon Çok iyi olmamakla beraber beğendim diyebilirim. Yalnız çok bi numarası yok.
♥️♥️ Veronicas Illusion - The Wrong Kind Yanlış yerde bu şarkı. Melodifestivalen şarkısı olduğu aşırı belli oluyor. İsveçlikler ve Danimarkalılar başbaşa vermişler ama olmamış. Dinleyenler ne dediğimi anlayacak. 

İki şarkı kazanırsa olabilecek en iyi seçim olabilir diye düşünüyorum. Soldiers of Love ve Heart Shaped Hole.
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Montana Max 14/1/2016, 22:52

Bu arada Bracelet grubunun üyelerinden felix Ve charlie şarkının yazarı olan Nanne grönvallın çocuklarıymışSurprised
Montana Max
Montana Max
Musican

Mesaj tarafından Onur 15/1/2016, 00:31

Şarkıları nereden bulabilirim?
Onur
Onur
Yönetici

Mesaj tarafından Parthenios 15/1/2016, 01:16

https://www.youtube.com/user/DRMelodiGrandPrix/videos

Onur buraya bakabilirsin.
Parthenios
Parthenios
Musican

Mesaj tarafından Caspian 15/1/2016, 20:43

Never Alone aslında güzel olabilirmiş, ama ı-ıh.
Heart Shaped Hole ilgi çekici, hoş kesinlikle.
Ve belki Break It Good..
Caspian
Caspian
Musican

Mesaj tarafından Merdd 22/1/2016, 23:00

Ulusal finalde yer alan Anja Nissen diskalifiye olma durumu ile karşı karşıya nedeni ise şarkısını daha önce seslendirmiş olması
Merdd
Genel Yetkili

2 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics